Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

Przesyłka-antykoncepcja
Zamówiłam tabletki antykoncepcyjne z WHW. Kontakt po prostu super, moja wina, że trochę trwało z wpłatą. Wysłane 15/16 grudnia, a śledzenie otrzymałam 19 grudnia. Jak do tej pory ostatni status jest, że przesyłka wyleciała z Mombaju. Myślicie, że mam powód do niepokoju? Jak czytam,że niektóre nierejestrowane tak szybko przychodzą, a celnicy chyba nie mają powodu, by się czepiać? 
Ech człowiek sam sobie stracha napędza :(
Odpowiedz
Na pewno sie trochę opóźni poprzez okres świąteczny. Juz masz wyjęte cztery dni. Sobotę, wigilie i dwa dni świąt, wiec tak naprawdę jest to dopiero cztery dni robocze. A jeszcze przed nami nowy rok, wiec kolejne opóźnienia.
Jeśli ktoś kocha nas tak bardzo i nawet kiedy odejdzie Jego miłość będzie nas zawsze chronić.
Odpowiedz
Poza tym nierejestrowane mają trochę krótszą trasę do przebycia. Ja bym się tej przesyłki spodziewała w połowie stycznia
Odpowiedz
Wiec nie ma co sie nakręcać :) stracha trzeba przepędzić gdzie pieprz rośnie ;) bo tam jego miejsce ;)
Jeśli ktoś kocha nas tak bardzo i nawet kiedy odejdzie Jego miłość będzie nas zawsze chronić.
Odpowiedz
Dziękuję bardzo :)
Odpowiedz
Himechan jak wygląda sytuacja na śledzeniu?
Odpowiedz
Stan z dnia 18.12. wysłanie przesyłki Mumbai Airport Sorting Office
:(
Odpowiedz
Zmieni sie tylko niech poczta polska skonczy świętować. buzki
Odpowiedz
Też mam taką nadzieję :)
Odpowiedz
WHW do mnie napisało, widzą, że status się nie zmienia. Wspaniałe są  serce_duze

Napisałam maila do Poczty, dzisiaj co prawda święto, ale może jutro coś odpiszą.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości