Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

OPALANIE, czyli Solarium, samoopalacze, bronzery i słonko :)
Ja ciemna? ubaw
Ja córka piekarza :p
To zależy Samos....ja naprawdę jestem bardzo blada naturalnie...raczej uroda porcelanowej ksiezniczki a nie oliwkowej cery...w lato jak jestem ciut opalona ten medium jest git.
Jesli na zupełnie blado, to faktycznie light :)
Pa­miętaj, że wszys­tko, co uczy­nisz w życiu, zos­ta­wi ja­kiś ślad. Dla­tego miej świado­mość te­go, co robisz
Paulo Coelho
Odpowiedz
Nie możliwe:-/ Taka opalona mi się wydawałaś na naszym spotkaniu.
Odpowiedz
Makijaz :p

Takie klamstewka to moja praca :lol:
Pa­miętaj, że wszys­tko, co uczy­nisz w życiu, zos­ta­wi ja­kiś ślad. Dla­tego miej świado­mość te­go, co robisz
Paulo Coelho
Odpowiedz
Ale co z tymi rozstępami pod kolanami? Bo też mam ten problem
Odpowiedz
ja używam tylko Sally Hansen kolor light glow... blada nie jestem ale ciemna też nie ubaw
koleżanka widział u mnie efekt poszła kupiła za połowę ceny coś innego...maskara...miedzy nami była ogromna różnica... ona wyglądała jak po samoopalaczu..sprawdziłam skład obu i się okazało ze te tanie nie maja jedwabiu...
cena jest może wysoka ... ale bardzo wydaja za to tuba... ja obleciałam 3 imprezy i jeszcze mam w domu :) :rotfl:

co do rozstępów wstyd się przyznać :( ale je mam w pewnej części ciała - spray to nie skalpel ale je łagodzi...tuszuje ... retuszuje ;)
Odpowiedz
Zakrywa naczynka, siniaki, przebarwienia.
Podrob nie...ale na allegro u sprawdzonego sprzedawcy mozna kupic za 25 zl. I są ok. Zuzywam tego prywatnie i w pracy tony...kupuje na allegro :)

Z wyzszej półki choc nienajwyzszej ;)
http://stmoriz.pl
Paulo Coelho
Odpowiedz
Justa mam prośbę prześlesz mi prywatnie na pocztę namiary na sprawdzonego sprzedawce na allegro ???
ładnie poproszę:):):)
ja kupuje w drogeriach i kosztuje to mnie 59zł...widziałam na allegro ale się bała kupić bo różnica w cenie była ogromna .... bała się ze przyjdzie ze zła data ważności albo tzw. 2 gatunku... jak masz sprawdzonego sprzedawce to poproszę :)
z góry dziękuje :)
Odpowiedz
Justa, wrzuc tego sprawdzonego allegrowicza do "Sprawdzeni sprzedawcy z Allegro i nie tylko". tez sie chetnie zaopatrze w ten spray.
a balasm kolastyna ma ladny zapach ale po 2 godzinach zaczynam odczuwac ten charakterystyczny zapaszek jaki jest po wiekszosci smarowidel brązujących. ale moze faktycznie mniej intensywnie.
Odpowiedz
Ja tam nie czuję :) Dla mnie jest przyjemny.
Odpowiedz
Ja tez lubię Kolastynę, chociaż moje subiektywne wrażenie jest takie, że bardziej kokosowy był kilka lat temu zanim zmienili butelkę. Ale nawet jak przy smarowaniu coś pójdzie nie tak- litościwy i miły w odczuciu
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości