Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

OPALANIE, czyli Solarium, samoopalacze, bronzery i słonko :)
Oki, to jutro kupuję w Rossmannie i się smaruję. Dzięki Samosiu.
"Barbie nie może cenić innych kobiet, ponieważ musi z nimi rywalizować: jestem piękniejsza, zgrabniejsza, nie mam cellulitu, mam narzeczonego, a ty nie masz. Potem kobiety wyobrażają sobie, że wystarczy wyjść za mąż, aby mieć u stóp cały świat. Nikt im nie mówi, że małżeństwo to jest ogromna, ciężka praca."
Maria Janion
Odpowiedz
Nie ma za co. Mam nadzieję że będziesz zadowolona :)
Odpowiedz
hehee a ja zdradzę swój sposób na ładną skórę na wyjście...nie mogę chodzić na solarium, po samoopalaczach mam zacieki, a po balsamie czasem capie :rotfl: ale jest fajny sposób na szybki ładny wygląd skóry w 5 minut...polecam http://suntan.pl/pl_PL/p/SallyHansen-raj...wwodUzEA9Q

przed impreza smaruje całe ciałko i wyglądam jak "bajka" - opalona itd. bez zacieków z idealna skóra bez skaz.... polecam ... niby to rajstopy do nóg ...ale świetnie działają na ramiona-całe ciała -bez twarzy :) itd.
po imprezie prysznic i mam swoja skórę :) nawet taka delikatnie jedwabną
POLECAM :D
Odpowiedz
O szok szok Dosyć że to "rajstopy w sprayu" to jeszcze do całego ciała ubaw
No ciekawe... Ciekawe to, ale chyba bym się nie odważyła.
Odpowiedz
nie namawiam... :D ale ciało jest idealne.. jupi oraz zero skutków ubocznych ....
a co najlepsze ciało na fotkach wychodzi idealnie jak u modelki ....
spray kryje niedoskonałości skóry takie jak: piegi, naczynka, żylaki, lekko odrośnięte włoski.
Odpowiedz
Nie mam takich rzeczy :lol: Ale myślę że to ciekawa informacja.
Sama na to wpadłaś? Czy ktoś Ci ten sposób doradził?
Odpowiedz
sama :) kupiłam w wakacje do nóg bo był upał (rajstopy nie wychodziły w gre) i jak zaczęłam się smarować po nogach ...to poszło po całości :lol: :lol: :lol: ...a jak zobaczyłam fotki to oszalałam :)
ciało super wyszło - można mnie sprawdzić ... POLECAM
Odpowiedz
Chyba muszę to kiedyś wypróbować :-)
Odpowiedz
Tylko kup na allegro...polowe taniej ;)
Calego ciała ja osobiście nie smaruje...ale latem nie wychodze z domu bez rajstop w sprayu...ale nie kupuj podrob, typu W5 czy cos w tym stylu, tylko Sally Hansen.
Ja używam odcienia medium glow i jest dosc ciemny.
Pa­miętaj, że wszys­tko, co uczy­nisz w życiu, zos­ta­wi ja­kiś ślad. Dla­tego miej świado­mość te­go, co robisz
Paulo Coelho
Odpowiedz
A tyś ciemniejsza ode mnie, więc mi będzie potrzebny jaśniejszy :)

Laski, a pokryje to cudo rozstępy za kolanami?
Nie chodzę latem w spódnicach przed kolano, bo mam taki problem.
Co prawda widuję dziewczyny z taką przypadłością, które nic sobie z tego nie robią, ale mnie to mega powstrzymuje :-/
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości