Dzień po owulacji
#31
Znalazlam gabinet. Przyjmie mnie lekarz za 20 i dobrze ze kolo domu. Przynajmniej dam sie zbadac. Bo powiem szczerze od tej aborcji nie byłam u ginekologa i nie wiem jak sie stan rzeczy ma.
Odpowiedz
#32
Ale co za 20? Zł?
Odpowiedz
#33
Przepraszam, ze nie skladnie pisze. Nerwy ... znalazlam lekarz ginekologa, ktora mnie zaraz przyjmie bo mam sie zajwic na 10.15 u niej i da mi recepte. A w aptece maja juz lek. Od kobietek nie respektuja takich recpt. Wiec to.bedzie od stosunku 40 godzin gdzieś tak.
Odpowiedz
#34
No to superbuziak
Biegnij i miej to już z głowybuziak
Odpowiedz
#35
Daj znać czy się udało wszystko :)
Zaakceptuj to czego nie możesz zmienić... Zmień to czego nie możesz zaakceptować...

Odpowiedz
#36
Ok. Wykupilam lek i juz 20 minut temu polknelam tabletke i dodzwonilam sie do położnej w rejestracji, ze juz zalatwilam tabletke sobie. No kobieta chciała mi pomoc bo wydzwaniala do lekarz u której miała mi zalatwic receptę. Podziekowalam za pomoc. Farmaceutka poinformowała mnie, ze moga pojawić skutki uboczne dzisiaj po wzięciu leku. Czuje ulgę bo tylko łącznie wydalam na caly problem 200 zl.
Odpowiedz
#37
W sumie nie zaluje , ze nie bylam miła dla tej lekarz. Jak wakcje nie mogla mnie przyjac moja internista to.poszlam do.niej wydawało mi się spoko . A dziś z uśmiechem odmówiła mi a ja na to do niej że to żart chyba i że to niej cialo tylko moje
Odpowiedz
#38
Ale teraz wiem, ze kazdy jak ma widzi mi sie to tak zrobi. Nie ma sie na to wplywu. Podobno po wzieciu tej tableki moge dostać okresu. Jakies obiawy moga wystapic 3 godziny po jej przyjeciu. Nerwy ze mnie schodza powoli.
Odpowiedz
#39
Okresu to nie bardzo. Może jakiegoś krwawienia. Na pewno skutki uboczne masz w ulotce . Okresu oczekuj w normalnym terminie.
Odpowiedz
#40
Rozumiem. Dzieki za wypisywanie sie tutaj, ze mogłam napisac. Czuje ulgę.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości