Dzień po owulacji
#1
Zrobilam blad i chyba dzien po owulacji wspólrzylam bez zabezpieczenia. Okres miałam 6 grudnia i teraz jak spojrzałam to wczoraj niby bylo dzien po . No i sie zestrsowalam, ze moze być nie fajnie po nowym roku. Jak duze może byc prawdopodobnienstwo ? Pewnie pol na pol ? Ja nie planuje dzieci. Dwa latemu usunięciu jestem ale to artockiem. Ale jak cos nie bedzie nie tak to juz zestaw zamowie po prostu.lewdwo co wyszlam z tego co zrobilam po lekach od psychiatry. Powiedziec mezowi ze musi sie przgotowac ze moze byc problem ?
Odpowiedz
#2
Choć u mnie cykl jest rozny raz 26 i raz 29 dni. Choć moja matka przez przypadek sie dowiedziala i powiedziała wprost ze szkoda ze jej nie powiedzialam o tym by mi pomgla w recepcie i wlasnorecznie zalatwila u lekarza bo ma problemy ze stawami . Na wlasne zyczenie nerwy sprawilam.
Odpowiedz
#3
Raz tak zrobilam pol roku temu i nie mialam problemu. Choc sie balam i wczoraj cos mi odwalilo ze.mogę..... a dzis.przeliczylam ze moze byc problem.
Odpowiedz
#4
Wiesz, jednak stosunek w okolicach owulacji wiąże się z dużym ryzykiem
Odpowiedz
#5
Z reszta jestem na diecie od 3 msc schudlam 11 ,kg . Biore leki na zatrzymanie wapnia w organizmie. Po prostu jestem glupia. No nic .myślę ze powiem mezowi ze juz wiecej Tak nie zrobie bo to ja go namowilam ze mozliwe choc nie musi moze sie pojawic problem i trzeba sie ewentualnie przygotowac.
Odpowiedz
#6
No wlasnie . Po prostu az sie boje. Jednak mu powiem ze moze byc problem. Z mojej głupoty bede przechodzić przez to ... wole sie nastawic ze moze byc problem.
Odpowiedz
#7
Nie man co dzielic.skory na niedźwiedziu . Jak bede okres sie spoznial to wtedy bede sie zastanawiac. Co mam robic.
Odpowiedz
#8
Zlozylam email w celu uzyskania recepty o.tabletke awaryjna
Odpowiedz
#9
I zamowilam od razu w doz ta awaryjna tabletke. Jesli dostane ta receptę . Mam nadzieje.ze nie beda robic.problem ow aptece doz
Odpowiedz
#10
Jak będziesz miała receptę, to nie będzie problemu
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości