Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)


Tabletki anty astha
#1
Dziewczyny moje kochane prosze wytłumaczcie mi jak to jest z tabletkami anty dostałam takie ASTHA ale w necie nic nieoge znaleźć . Po jakim czasie mogę jestem już zabezpieczona
Odpowiedz
#2
a nie ma tych informacji w ulotce ?
Odpowiedz
#3
Noo niby pisze ale w internecie nie mogę za dużo znaleźć na temat tych tabletek
Odpowiedz
#4
https://baza-lekow.com.pl/astha/
Odpowiedz
#5
Nie wiem czy dobrze rozumiem czyli teraz czekam na okres mam go dostac 13 i od tego dnia zaczynam brać tabletki przez 21 dnii potem robię przerwę 7 dni i znowu zaczynam brać tabletki ale pytanie od kiedy jestem zabezpieczona?
Odpowiedz
#6
Przepraszam że tak mecze ale byłem u lekarza i nie zapytałam o najważniejsze rzeczy nie wiem to chyba stres
Odpowiedz
#7
Dla pewności zabezpieczaj się dodatkowo 7 dni od rozpoczecia opakowania ,ogolnie moj gin twierdzil ,ze tabletki anty ogolnie kazde zabezpieczaja od pierwszej tabletki
Czasami cały Twój świat musi runąć , zanim zorientujesz się co masz i czego nie chcesz.                                         
Odpowiedz
#8
Tak właśnie myślałam ale wolę się was zapytać wy jesteście bardziej doświadczone w tym temacie
Odpowiedz
#9
Moja Skarbnico wiedzy ??? biorę już te tabletki siedem dni zgodnie z tym jak mi przepisał lekarz od pierwszego dnia okresu i tu pytanie bo okres nie ma zamiaru mi się skończyć czy jest to normalne???i jeszcze moje wahania nastroju raz jest super a zachwile czepiam się o go.na płacze krzyczę i wg ??
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości