Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

MOJA PRAWDZIWA HISTORIA
Emi, a może Ty dopiero teraz blefujesz ? może jednak zamawiałaś tabletki i chciałaś usunąć ciążę, ale nie udało się z Arthrotekiem, a potem się wystraszyłaś męża (bo przecież pisałaś że włamał się na Twój profil i czyta posty) i postanowiłaś wymyślić łzawą historyjkę o chcianej ciąży, żeby on Cię już nie dręczył i żebyśmy zgodziły się usunąć konto ??? hmm, pewnie się już nie dowiemy jaka była prawda... współczuję Ci jednak serdecznie. I twojemu dziecku też.
Odpowiedz
Ja przylazłam na to forum "z ciekawości", bo na szczęście nie zdarzyła mi się żadna ciąża (a każda byłaby niechciana i zostałaby w moim przypadku przerwana). Ale zostałam, bo dużo się od dziewczyn nauczyłam, dużo zrozumiałam, zobaczyłam, jak wspaniale kobiety potrafią się wspierać wzajemnie, jak odwdzięczają się za wsparcie, zostając tutaj na forum i udzielając wsparcia kolejnym dziewczynom.
Odpowiedz
wrannasz, też tak myślę :) za bardzo Jej zależy na usunięciu postów. Jejku dziewczyno dam Ci radę, oduczyć się takiego zaslaniania kłamstwa kolejnym kłamstwem, bo się pogubisz kiedyś. Mam nadzieję że mąż mimo wszystko nie zmusi cię do urodzenia dziecka którego nie chcesz... Powodzenia, nie zapominaj ze Twoje ciało należy tylko do Ciebie buziak
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości