Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

MOJA PRAWDZIWA HISTORIA
Logując sie tu na te Forum chciałam zobaczyć ile młodych kobiet, matek zostaja same ze swoją ciaza nieplanowana. Jaki ciężar spoczywa na niej o podjęciu decyzji co musi poczynić zeby,zadowolić nie tylko siebie ale swojego chłopaka, partnera oraz męża. Zazwyczaj swa ciaze ukryje przed wszystkimi i podejmie decyzje sama,  i nikomu o tym nie mówi, Bo boi się ze zostanie zmuszona do dnoszenia niechcianej ciazy, I tak również wtedy my matki z wychowaniem dzieci zostajemy same. Na nas, spoczywa wiele obowiązków Dom rodzina Praca.Opieka  nad dziećmi oraz ich wykształcenie .Chce wam powiedzieć coś co was zaboli ale moja historia o aborcji byla wymyślona i z góry przepraszam was. Czytajac wasze posty zobaczyłam co przezywacie  jak podchodzić do każdej ,z osobna czym się dzielicie co was skłoniło do tego i co jest dla Was ważne,
Każda historia jest inna ale niektóre wyglądają tak samo. Chce wam opowiedzieć o aborcji chcianej  mojej ciazy. Obecje jestem mama 2 dzieci.Jak wiadomo 1 ciąża nie zawsze jest planowana.Gdy zaszła w swoją 1, ciaze ledwo ją  donoscilam przelezalam prawie  całą w ,szpitalu.Po tym jak mnie potraktowano,podczas porodu walac w moj brzuch lokciami zeby ,wyszlo ze mnie dziecko bo, zanikalo tętno, niechcialam mieć wicej dzieci. Wrocila do pracy.Nigdy niestosowalam antykoncepcj.Po pierwszym porodzie minęło 8 lat i zaszlam w 2 chciana ciaze ,wszystko było super szef nic miemowil ze ide ma zwolnienie. Bylam szczęśliwa do czasu ale, niepokoilo mnie to że ciągle, mam plemienia lekarz mówi, ze jest dobrze, żebym się niemartwila,gdy poszłam na kolejną katrol  był to już 3 miesiac okazało się że ciąża jest martwa.Trafilam do szpitala lekarze potraktowali mnie jak bym to ja coś zrobiła coś specjalnie.Za wszelką cenę chcieli wmówić mi moja winę.Ale po jakimś badani dokladniekszym okazał o się ze dziecko miał , wadę serca i zmarło.Wiec zaczęto u mnie wywoływać poronienie cytotekiem,dano mi 1 tabletek po 3 god.nastepna nic zrobili usg.okazalo się ze poronienie chybione więc postanowiono mnie wyczyścić.Zwlekali z tym poszłam się zapytać kiedy maja zamiar to zrobić powiedzieli, czekać przyjdzie czas to zrobią mi lyzeczkowanie
Po paru dniach pobytu w szpitalu wkońcu wykonali mi czyszczenie. Okazało  się ze mialam krwiak przez którego ciąża obumarla. Po krótki czasie zaszlam w 3 ciaze dziś to jest moje 2 planowane dziecko. Chce wam powiedzieć że ja jestem za prawem wyboru, bo sama nie Wiem co mnie spotka . Czy zdradzę męża czy naprawdę będę w niechcianej ciazy, widzę w jakich okolicznościach jesteście z jaki problemami się spotykacie. Sama mam córkę która też kiedyś bedzie matka, nie Bede mogła jej mowic co ma zrobić, to będzie jej decyzja. Myślę że mnie zrozumiecie bo uwazam ze prawo wyboru nalezy do nas do kobiet do nikogo więcej. Gdy zakaz wejdzie w życie Kobiety będą wyjeżdżał za granicę będą ryzykowaly, ale i tak będą miały gdzieś to wszystko bo niemozna kierować czyimś życiem kazdy z nas ma ,to prawo do bycia sobą i decydowania o sobie. Przepraszam was za to że was oklamalam możecie już wywalić mnie z forum. Dzieki wam wiem o co jest walka o Kobiety ktore nie powinny mieć swojego głosu ze niema prawo gdy zachodzi   ciaze to musi urodzić i koniec. Gdy wejdzie w życie ta ustawa to nie będzie dziecko nasze tylko rządowe . Rząd będzie decydował,już za kobietę automatyczne pozbawi ja prawa do tego ciąży. Walka trwa nadal  o Kobiety. O zabranie nam jedynego ale ważnego głosu "Mam Prawo Wyboru"
Odpowiedz
Emi, życzę Tobie i Twojemu dziecku dużo zdrowia, choć nie do końca rozumiem, po co wymyśliłaś tą historyjkę. Nasze forum jest otwarte dla wszystkich kobiet, zarówno dla tych w chcianej, jak i niechcianej ciąży.
Odpowiedz
Wiem głupio mi z tej strony przepraszam i chcę żebyście jeżeli jest taka mozliwosc usunęli mię z forum
Odpowiedz
Emi wymyslajac historie, piszac bez ladu i skladu zabralas tylko czas dziewczynom, ktore skutecznie mogly radzic innym-na prawde potrzebujacym kobietom. Do tego wprowadzilas balagan na forum. Zeby zobaczyc nasze zaangazowanie i poznac nasze historie trzeba bylo poswiecic troche czasu i poczytac forum a nie sfingowac swoja historie, bo chcialas jak piszesz dobrze a wyszlo na to ze postapilas mocno egoistycznie-dla zaspokojenia swojej ciekawosci zaangazowalas kilka osob. To ze jestesmy na forum po kilka dobrych lat i mamy doswiadczenie to nie znaczy, ze nie przezywamy kazdej nowej historii. Teraz opowiadajac swoje przezycia, tym razem jak domniemam prawdziwe, nie robisz na mnie absolutnie zadnego wrazenia, nie jestes juz dla mnie wyjatkowym przypadkiem. Nie rozumiem tez prosby o usuniecie Ciebie z forum, dlaczego tego chceaz?
Odpowiedz
Bo zakupiłam wasza prywatność i przeprasza za to wszystko i chcę żeby usuniętonoe z forum całkowicie
Odpowiedz
Tak to jest w życiu i widocznie w internecie nie inaczej, starasz się pomóc komuś, przejmujesz się, myślisz a dostajesz w zamian stek kłamstw bo ktoś " chciał zobaczyć ile młodych kobiet, matek zostaja same ze swoją ciaza nieplanowana". Ehh, kobieto to na prawdę nie jest powód żeby tak zmyslać i udawać. Tak jak pisze isaf wystarczyłoby, żebys sobie przewertowala całe forum i na pewno zaspokoiłabyś swoją ciekawość. Cisna mi się na usta słowa cięższego kalibru, ale co tam...jak i grzecznie szkoda gadać w tym temacie...
Odpowiedz
Miałam sie nie wypowiadać, bo dziewczyny przede mną napisały juz wszystko.
Ale moze Ty Emi cierpisz na dwubiegunowość? Bo po co zakładać trzy wątki? Aby zobaczyć jak dziewczyny wspierają? Mogłaś to zrobić bez tego wielkiego cyrku.
Życzę Ci wszystkiego najlepszego.
Jeśli ktoś kocha nas tak bardzo i nawet kiedy odejdzie Jego miłość będzie nas zawsze chronić.
Odpowiedz
Emi, a co? Piszesz pracę badawczą na temat aborcji? Chętnie się dołączę do wątku. Ty zbierasz materiały, ja robie analizę statystyczna i mogę napisać wnioski i gotowe.  W sumie chciałaś dać wkład o aborcji do książki Matki wiec  chyba sporo materiałów zebranych musisz mieć skoro podjęłas temat :-)

Odpowiedz
Naruszylam prawo na tym forum zachowała się jak idiotka nie cierpię na dwubiegunowosc .Po raz kolejny przepraszam proszę o usunięcie mojego kata i wszystkich moich postow
Odpowiedz
No cóż Emi,myślę że musisz na to poczekać, mamy pilniejsze rzeczy do roboty.gdybys tyle tego nie produkowała może byśmy szybciej spełniły Twoja prośbę
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości