Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)


Oglądam progr wtylewizji
#1
Mówią o prawie kobiet zobaczcie kto tam siedzi
Odpowiedz
#2
Co za program i kto siedzi? :D
Odpowiedz
#3
Program wtyle wizji siedzi Dominika Figurska
Odpowiedz
#4
No i co, że siedzi Figurska???

Odpowiedz
#5
Toż ona nawiedzona jak moja katechetka z podstawówki... :/ pośmiać się z niej można, bo chyba nic sensownego do powiedzenia nie ma;)
Odpowiedz
#6
No ale co w tym dziwnego, że w prawicowej telewizji i prawicowym programie występują osoby, które mają poglądy jak Figurska? Emi, to nie wiesz, że TVP jest upolityczniona i dają tam swoich ludzi, że taka zdziwiona? :-)

Odpowiedz
#7
Emi, szkoda czasu na takie gnioty jak W tyle wizji! I na TVP Info. Prawdy tam raczej nie zobaczysz. Buenos ma rację, propaganda i tyle. Szkoda tylko, że tyle ludzi jednak ogląda i łyka...
Odpowiedz
#8
Ja mieszkam tego
Odpowiedz
#9
Mieszkasz tego? Czy mieszasz tego? Hmmm co tego? ;)
Jeśli ktoś kocha nas tak bardzo i nawet kiedy odejdzie Jego miłość będzie nas zawsze chronić.
Odpowiedz
#10
Ta mi wyszło miał o być nie ŁYKam
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości