Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)


Dziewczyny niewiem czy to prawda
#11
ogladałam te zdjęcia i tam naprawde nie ma nic drastycznego

mogła to zrobić bardziej drastycznie a to, ze wstaje z sedesu z majtkami na udach o niczym nie mówi jeśli ktoś nie ukierunkuje
mogę leżeć w wannie i podpisac robię aborcję, czy to wygląda drastycznie? albo siedziec na łóżku i mieć smutną minę, to tez jest robię aborcję? kurde ja co rano tak wyglądam jak zastanawiam się w co się ubrać.
Potem stoi uśmiechnięta w kuchni, ej przecież my wiemy jak to wygląda. Bardziej sponiewiera biegunka niź krwawienie czasami.
Nie chcemy dyskuzji ideologicznych, rozmów czy postępujemy słusznie czy nie, oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości