Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

Dziewczyny niewiem czy to prawda
Dziś na pewnej stronie znalazłam cos takiego artykuł ""Matka 2 dzieci zrelacjonowala aborcje na istagramie":Popatrze na to zanim wyniose smieci ;było to niby wczoraj fakt to nie w naszym kraju ten artykul opisał PUDELEK dokonala to jakas Niemka Esther Mauersberger. Dokonala to w domu .Szkoda że my się boimy one mają większą prawa niż my w ich kraju to bez warunku można do 12 tyg.po rozmowie z lekazem
Odpowiedz
Też to czytałam. Pewnie prawda. I co z tego?
Odpowiedz
No nic jestem zaskoczona bo unas to by nieprzeszlo zaszczuli by ijak niewiem
Odpowiedz
U nas przykładem osoby, która głośno powiedziała o swojej aborcji, jest Natalia Przybysz. Owszem, spadła na nią fala hejtu, bo jakże by inaczej w tym zakłamanym kraju, ale nikt jej za to nie zamknął i myślę że jej głos był bardzo ważny dla wielu kobiet.
Odpowiedz
Widzialam na pudlu. Z ciekawosci poczytalam komentarze. Niewiarygodne, jak ludzie okrutnie oceniaja innych, pod powloka obrony "nienarodzonego dziecka" pisza, ze ta kobieta powinna zdechnac, ze szkoda ze jej matka nie wyskrobala. Okropne! Nie wiem jakie sa komentarze w Niemczech, ale Polska to naprawde mocno zacofany kraj pod tym wzgledem. Mysle, ze kobiet ktore mialy aborcje jest duzo tylko boja sie przyznac, zeby nie zostac zaszczute, znienawidzone i ocenione jako zabojczynie. Sama do takich kobiet naleze. O moich 2 aborcjach wie niewiele osob, ale te ktore wiedza przyjely to spokojnie. Jedna kolezanka przed aborcja powiedziala, zebym tego nie robila, bo bede zalowac. Nie wiem skad u niej takie przekonanie. Nie zaluje do dzis. Wiem, ze dla mnie i mojej rodziny to byla najlepsza decyzja.
Odpowiedz
Ja również jestem tego zdania co Pani Natalia Przybysz ze gdy niema wyjścia trzeba podjąć decyzje i jak wiele z nas ale to co powiedziało o niej wiele pismiakow i telewizja jest przykre bo choć jedną wyznała prawdę.Masz kraj jest zacofany i wiele kobiet boi się mam parę znajomych które również miały aborcje tylko jedna niebala się o tym mówić że się wyskrobala.v
Odpowiedz
Tak usunęła, zrobiła skrobankę.... Lecz gdybym miała napisać wolałabym użyć"dokonała aborcji"
Syla do czego zmierzasz? Czyż nie uspokoiłyśmy juz Twoich myśli? Po co nakręcasz sie?
Ja nie mam snapa, instagrama i od niedawnego czasu nie mam nawet facebooka i dla mnie takie robienie cos na pokaz jest niezdrowe. Inspiruje Cie to w jakiś sposób?
Jeśli ktoś kocha nas tak bardzo i nawet kiedy odejdzie Jego miłość będzie nas zawsze chronić.
Odpowiedz
Nie nic mnie nieinspiruje i do niczego niezmiezam po prostu był to dla mnie szok.Przepraszam jeżeli cos źle odepralyscie w moich postach.
Odpowiedz
Ja zerknęłam w komentarze na jakiejś niemieckiej stronie. Dwa światy - to co dzieje się w komentarzach pod artykułami w Polsce, a to, co dzieje się w Niemczech. Tam ludzie mają takie strasznie normalne podejście do aborcji i do praw kobiet! Chcę tak kiedyś w Polsce!
Odpowiedz
Ooo Unda...i ja i Ty sie zdazymt zestarzec ubaw
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości