Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

Część dziewczyny właśnie przejrzałam wiadomości z tego co wynika nasz rząd jest za projektem stóp aborcja oraz prezydent rząd również  Rzad wysłał swój list do onz za zniesienie pewnych postulatów w prawie do aborcji oraz wniesieniem przepisów karania kobiet nasze czarne protesty nic niedadza i komitet ratujmy kobiety też nic niewskora .Prawo do aborcji jeszcze w tym roku zostanie ograniczone będą karać nietylko lekarzy ale również kobiety.W Polsce aborcja jest nielegalne i niema również legalnej aborcji farmakologicznej.Niema ustawy która mowi o prawie do legalnej aborcji.I niebedzie.I niemowcie mi ze źle pisze ze zaczynam znow po prostu większość osób uważa obecne ustawa za dobra ta ustawa niemowi o karaniu kobiet tyko mówi o tym ze to kobieta podejmuje.Jeżeli dojdzie do debaty to będzie jeszcze gorzej.Zakaz antykoncepcji awaryjnej jest więc nic niedadza strajki.Rząd już sam postanowił żadne strajki nic niedadza a wręcz ogranicza i kobiety beda karane za aborcje stracą rodziny dzieci mężów.I nic niezmieni to ze będą proterty
Odpowiedz
Syla, błagam nie siej zamętu kobieto. Co rusz przymierzają się do tego i jakoś jeszcze nie wprowadzili i zapewniam cię że nie wprowadza, bo byśmy im takie powstanie listopadowe zrobiły, że by się nie pozbierali. Więc jak chcesz pomóc kobietom, to zajmij się czymś konkretnym, bo biadolenie niczym nie skutkuje, i błagam, stosuj interpunkcję, bo nie da się tego czytać
Odpowiedz
Przede wszystkim zorientuj się trochę w temacie, na który się wypowiadasz...jaki masz zakaz antykoncepcji awaryjnej?? Antykoncepcję awaryjna możesz normalnie zakupić w aptece na receptę. Możesz ją sobie zamówić na womenhelp.org i dostaniesz ją prosto do domu, bez żadnych problemów.
Odpowiedz
Ok.panikuje trochę ja niemam dostępu nawet do ginekologa muszę czekać 2 miesiące na wizytę.Wiem że źle myślę przepraszam.To ja jestem ta kobieta której aborcja wyszła na jaw boje się ze przyjdzie do mnie policja i mnie aresztuja i wsadza do wieziena.Mam meza 2 dzieci i niewiem jak to się stało po prost.Chce mieć pewność że ktoś się wstawi za mną kto mi pomoże jeżeli okaże się ze pójdę siedzieć Wy
Odpowiedz
Zobacz ile nas tu jest. Setki kobiet i żadna nie siedzi. Matka Ci już przecież tłumaczyła, że kobieta za aborcje nie jest karana, wysylalysmy Ci linki do ustawy, gdzie masz prawo czarno na białym
Odpowiedz
Wiem dziękuję wam za wszystko za to ze jesteście ze pomagania ale ja w dalszym ciągu się boję.
Odpowiedz
Syla, przede wszystkim spokojnie. Nie możesz pozwolić żeby emocje brały górę nad rozumem. Usiądź na spokojnie i przemyśl to co pisałyśmy Ci wcześniej. Poczytaj ustawy. Kobieta NIE JEST karana. Nawet jeśli ustawa się zmieni ( w co wątpię) to w jedną z podstawowych zasad demokratycznego państwa jest zasada "prawo nie działa wstecz". Oznacza to, że czyn jest karany jedynie jeśli przewiduje to ustawa obowiązująca w czasie jego popełnienia. Jeśli prawo się zmieni to nie odpowiesz za aborcje której dokonałaś przed wejściem w życie nowych przepisów. NIC Ci nie grozi.
Zaakceptuj to czego nie możesz zmienić... Zmień to czego nie możesz zaakceptować...

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości