Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

kubeczek menstruacyjny
Hej dziewczyny, chciałam zapytać Was o doświadczenia z kubeczkiem menstruacyjnym. Ja swój zamówiłam już w czerwcu, ale nie mogłam go użyć ze względu na ciążowe przeboje. 
Udało mi się to dopiero podczas ostatniej miesiączki i byłam zachwycona - zmieniam go dwa razy dziennie, więc praktycznie nie czuję, że mam okres. Na razie nie widzę żadnych wad. 
Jeśli wiecie coś na ten temat, macie jakieś sugestie to będę wdzięczna, a sama też służę już małym doświadczeniem.
Odpowiedz
Hej. O kubeczku slyszlam juz jakieś 2 lata temu. Przyznam ze sama nad nim sie zastanawiałam i kompletnie o nim zapomniałam. Zamawialas oryginalna wersje czy jakiś zamiennik?  Mnie jedynie dręczy kwestia przemycia go przed kolejna aplikacja. Nie zawsze w kabinach jest umywalka. mysli No i ja to bym pewnie wylała wszystko na siebie  ubaw Muszę znowu sie za tym rozejrzeć. Dzieki za przypomnienie  buzki
Zaakceptuj to czego nie możesz zmienić... Zmień to czego nie możesz zaakceptować...

Odpowiedz
Nie korzystałam więc nie wypowiem się, ale może zakupie i przetestuje :)
Nie oceniaj ludzi. Szanuj wszystkich bez wyjątku.
Odpowiedz
Zamówiłam oryginalny, Lady cup. Z tego co słyszałam nie trzeba go przemywać, jeśli nie ma takiej możliwości można po prostu wytrzeć. Ale nie wiem czy jest taka potrzeba, skoro można go nosić do 12 godzin. Zakładając że się pracuje 8 godzin spokojnie takie rzeczy można w domu załatwiać. Trzeba tylko pamiętać o wyparzaniu na początku i końcu okresu.
Nie wiem jak u innych, ale u mnie jest po całym dniu tak mało krwi w kubeczku, że nie jest to jakieś traumatyczne czy obrzydliwe jak niektóre dziewczyny piszą. Wylać to na siebie też raczej trudno :)
No nic, czekam na Wasze doświadczenia, jeśli takie się pojawią, za ponad tydzień u mnie będzie drugi okres z kubeczkiem to może jakieś nowe spostrzeżenie się pojawi.
Odpowiedz
agnia7 od jakiegoś czasu rozważam kupno i dziwię się, że tak mało się o nich słyszy albo, że z tego co zauważyłam to nie ma ich nigdzie stacjonarnie. Nie miałaś problemu z doborem rozmiaru i typu?
Odpowiedz
Dzis widzialam takie kubeczki w Rossmanie, mozecie sobie obejrzec ze wszystkich stron :)
Odpowiedz
Ja zamawiałam przez neta, nie widziałam ich nigdzie wtedy. Faktycznie zastanawiałam się nad rozmiarem i typem i trochę wahałam, ale na tej stronie była ankieta, wypełniłam, wyszedł mi proponowany rozmiar, posłuchałam i pasuje.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości