Objawy poprzedzające miesiączkę.
#11
Oj ja właśnie tak mam niestety.... akcja robiona w lipcu pierwsza miesiaczka już była teraz druga spoznia się już 4 dni i dostaje pier**** :/
Nie oceniaj ludzi. Szanuj wszystkich bez wyjątku.
Odpowiedz
#12
Uuuuuuuh po 5 dniach spóźnienia w końcu dostałam jupi2
Nie oceniaj ludzi. Szanuj wszystkich bez wyjątku.
Odpowiedz
#13
Radość jak z 6 w totka ubaw tez tak miałam  tak
Zaakceptuj to czego nie możesz zmienić... Zmień to czego nie możesz zaakceptować...

Odpowiedz
#14
Mishon wyobrażam sobie jaka ulga...
Odpowiedz
#15
xxx żebyś wiedziała ubaw mimo, że się zabezpieczamy to gdzieś ten strach jest, ale niebawem zainwestuje w mocniejszą antykoncepcje i może wtedy będzie spokój :)
Nie oceniaj ludzi. Szanuj wszystkich bez wyjątku.
Odpowiedz
#16
Mocniejszą tzn?? Kurde ja to się boję, że po tej całej akcji to w ogóle bede miała problemy z normalnym współżyciem... W sensie psychicznym oczywiscie.
Teraz odkąd się dowiedziałam to i tak mi nie w głowie takie rzeczy więc mąż ma post
Odpowiedz
#17
Chcę zainwestować we wkładkę albo implant, ale jeszcze rozmyślam i czytam na temat ostatnio moja Pani ginekolog mówiła, że wkładka to super sprawa i dużo kobiet się na nią decyduje, ale kazała mi się zastanowić i głosić także chyba zdecyduje się właśnie na nią ponieważ tabletki nie dla mnie a same prezerwatywy to już dla mnie za mało po tym co się stało ostatnio. Teraz mamy już oboje takie przewrażliwienie, że mimo prezerwatyw nie dochodzi do finału w środku ubaw ale myślę, że za jakiś czas wszystko minie :)
Nie oceniaj ludzi. Szanuj wszystkich bez wyjątku.
Odpowiedz
#18
Alkamor wlasnie teraz to do woli używajcie sobie bo bardziej w ciazy juz nie będziesz ;) chociaz rozumiem Twoje opory masz co innego na głowie. Za czem minie. Szybciej niż myślisz. Ja  z perspektywy czasu to żałuje ze bardziej nie wykorzystałam sytuacji, chłop radochę miał jak nigdy  ubaw                                                                                                Mishon wiem o czym mówisz... prezerwatywa, stosunek przerywany i czosnek w pępku  ubaw te same metody mamy :)
Zaakceptuj to czego nie możesz zmienić... Zmień to czego nie możesz zaakceptować...

Odpowiedz
#19
Czosnek w pępku NEONÓWKA ubaw ja przed akcja korzystałam i nawet w dzień przed już po wzięciu mife szaleliśmy po czym zaczęłam krwawić także na plus :D
Nie oceniaj ludzi. Szanuj wszystkich bez wyjątku.
Odpowiedz
#20
Haha wiem że mógłby poszaleć jak mało kiedy :) ale no właśnie... Z tyłu głowy gdzieś to ciągle siedzi.... Ale spróbuję się przekonać... Bo nie powiem... Ochota jest ale jakoś tak...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości