Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

Objawy poprzedzające miesiączkę.
Oj ja właśnie tak mam niestety.... akcja robiona w lipcu pierwsza miesiaczka już była teraz druga spoznia się już 4 dni i dostaje pier**** :/
Nie oceniaj ludzi. Szanuj wszystkich bez wyjątku.
Odpowiedz
Uuuuuuuh po 5 dniach spóźnienia w końcu dostałam jupi2
Odpowiedz
Radość jak z 6 w totka ubaw tez tak miałam  tak
Zaakceptuj to czego nie możesz zmienić... Zmień to czego nie możesz zaakceptować...

Odpowiedz
Mishon wyobrażam sobie jaka ulga...
Odpowiedz
xxx żebyś wiedziała ubaw mimo, że się zabezpieczamy to gdzieś ten strach jest, ale niebawem zainwestuje w mocniejszą antykoncepcje i może wtedy będzie spokój :)
Odpowiedz
Mocniejszą tzn?? Kurde ja to się boję, że po tej całej akcji to w ogóle bede miała problemy z normalnym współżyciem... W sensie psychicznym oczywiscie.
Teraz odkąd się dowiedziałam to i tak mi nie w głowie takie rzeczy więc mąż ma post
Odpowiedz
Chcę zainwestować we wkładkę albo implant, ale jeszcze rozmyślam i czytam na temat ostatnio moja Pani ginekolog mówiła, że wkładka to super sprawa i dużo kobiet się na nią decyduje, ale kazała mi się zastanowić i głosić także chyba zdecyduje się właśnie na nią ponieważ tabletki nie dla mnie a same prezerwatywy to już dla mnie za mało po tym co się stało ostatnio. Teraz mamy już oboje takie przewrażliwienie, że mimo prezerwatyw nie dochodzi do finału w środku ubaw ale myślę, że za jakiś czas wszystko minie :)
Odpowiedz
Alkamor wlasnie teraz to do woli używajcie sobie bo bardziej w ciazy juz nie będziesz ;) chociaz rozumiem Twoje opory masz co innego na głowie. Za czem minie. Szybciej niż myślisz. Ja  z perspektywy czasu to żałuje ze bardziej nie wykorzystałam sytuacji, chłop radochę miał jak nigdy  ubaw                                                                                                Mishon wiem o czym mówisz... prezerwatywa, stosunek przerywany i czosnek w pępku  ubaw te same metody mamy :)
Zaakceptuj to czego nie możesz zmienić... Zmień to czego nie możesz zaakceptować...

Odpowiedz
Czosnek w pępku NEONÓWKA ubaw ja przed akcja korzystałam i nawet w dzień przed już po wzięciu mife szaleliśmy po czym zaczęłam krwawić także na plus :D
Odpowiedz
Haha wiem że mógłby poszaleć jak mało kiedy :) ale no właśnie... Z tyłu głowy gdzieś to ciągle siedzi.... Ale spróbuję się przekonać... Bo nie powiem... Ochota jest ale jakoś tak...
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości