Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

Wilgotne ciasto na maślance
Następnym razem zrobię ze składników razy dwa bo mam trochę za dużą blachę i wyszedł płaski. Ale pyszny:)
Odpowiedz
Super ciacho Renia :) A że te truskawki nie powpadały mysli mrożone czy świeże?
Odpowiedz
Mrożone z tamtego roku:) wrzuciłam je jeszcze zamrożone na surowe ciacho i tyle.
Odpowiedz
Reniu ciasto wygląda fantastycznie:) Smacznego buziak

Mrożone owoce trochę się "paćkają" ale o tej porze roku ciężko dostać świeże truskawki w odpowiedniej cenie ;)
Odpowiedz
Spoko. Wyszło dobrze i na prawdę smakowicie. Więcej takich przepisów poproszę:)
Odpowiedz
Uwielbiam proste i smaczne przepisy jupi
Odpowiedz
Już miałam pytać skąd miałaś truskawki :p
Chociaż w moich okolicach oprócz supermarketu można kupić już z własnej uprawy, ale one drogie i w smaku nie bardzo.
A tak w ogóle też smakowicie wygląda tak
Odpowiedz
Są Jeszcze hiszpańskie.
Ale średnio smaczne i 9.99 za kg.
Odpowiedz
planuję je zrobić w przyszłym tygodniu , tylko się zastanawiam nad opcją z rabarbarem :) robiłaś Samoś? trzeba by go jakoś podsmażyć wcześniej ?
Odpowiedz
Moja teściowa robiła z rabarbarem i wyszedł bardzo smaczny. Niestety nie wiem jak go wcześniej przygotować.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości