Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

Wigilia forumowa :)
Drogie Panie :)

wypadałoby sobie zrobić tutaj Wigilię forumową :) posiedzieć, pogadać o wszystkim, wszystkie razem :)

co o tym sądzicie?? jeśli jesteście za, to może jakiś termin wybierzemy?

Angel
"A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój, nagle ptaki budzą mnie, tłukąc się do okien"
Odpowiedz
a kto ma chęć na skypa zaraz? :D
Odpowiedz
a co do wigilii to może w niedzielę :-)? przed wigilią?
Odpowiedz
Ja jestem za - może być w niedzielę :)

(09-12-2013, 20:31)Justyna napisał(a):  a kto ma chęć na skypa zaraz? :D

a co z tym skype?? że co????????? :D
"A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój, nagle ptaki budzą mnie, tłukąc się do okien"
Odpowiedz
hehehe jakas posiadówka może być :) na skypie, zawsze można zorganizować na szybko
Odpowiedz
ja tam nie mam nic przeciwko :D
Odpowiedz
Moze byc w niedziele
Odpowiedz
w niedziele mi tez pasuje ;-) po 20 moze być
Odpowiedz
ale Wigilia też na skypie ? u mnie raczej trudno by było - nie miałabym się gdzie schować z lapkiem :D
Odpowiedz
no dobra - musze skypa zainstalować do niedzieli
COCO JAMBO I DO PRZODU ubaw
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości