Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)


Globulki antykoncepcyjne PATENTEX OVAL
#11
też tak pomysłałam, że to niemożliwe raczej
dzięki pau, wiem teraz gdzie sprawdzać, nie wpadłam na akurat GIF
Nie chcemy dyskuzji ideologicznych, rozmów czy postępujemy słusznie czy nie, oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2
Odpowiedz
#12
Arthro pewnie bedzie tylko dostepne w szpitalu na "cito". podobnie jest z niektórymi lekami, ktore podają na dane choroby- moja mama choruje na wieńcówkę, ale w szpitalu nie mogla zażywac swoich leków tylko dostała " w podobnych dawkach, podobne składniki, podobne leki" .. tak czy siak śmiech na sali. Gram w totka! Jak wygram to spieprzam stad, bo za chwile soli nie bede mogła wrzuć do zupy, albo abronia mi się podcierać BO SIE TAAAAM DOTYKAM
Odpowiedz
#13
Mavidami ubaw uśmiałam się!!! Niby wydaje się nieprawdopodobne, ale że nic mnie nie zdziwi to może być prawda!
Kobietę podetrzeć będzie mógł tylko mężczyzna i to z prawego łożaaa!!! I tylko szarym papierem, bo białe są wybielane chemią no i przecież to może negatywnie wpłynąć na płodność!
Siła jest kobietą...
Odpowiedz
#14
Boże, jak to dobrze, że jestem stara. Nie muszę się martwić, że ktoś zdecyduje za mnie o antykoncepcji hormonalnej. I zasłaniając się klauzulą sumienia, nie sprzeda mi środków antykoncepcyjnych.
Nie muszę się martwić, co się stanie, gdy nie będę mogła mieć dzieci. Czy in vitro będzie legalne, czy nie.

Nie wyobrażam sobie, żeby jakakolwiek Izba decydowała o tym, ile chcę mieć dzieci. I jakiej płci. Mnie pozostaje już tylko HTZ i mam nadzieję, że ktoś nie wpadnie ma pomysł, żeby i jej zabronić.

Myślę za to o mojej przyszłej synowej. Będzie miała przechlapane.

Jakbym chciała żyć w państwie, które decyduje o wszystkim, to wybrałabym Państwo Islamskie, które narzuca reguły i zasady, a gdy ktoś im się nie podporządkuje, karze śmiercią i gwałtem. Wrogów zabija. Słyszę w snach, jak toczy się moja obcięta głowa. Stuk, stuk.

Chciałabym żyć w kraju, który nie wtrąca się do mojego życia prywatnego. W którym jakaś banda matołów w imię swojego politycznego interesu nie mówi i nie narzuca mi, co jest moralne, a co nie. Nie mówi mi, co jest dobre, a co złe, bo wie lepiej. I nie straszy mnie piekłem, grzechem i potępieniem wiecznym.

Zajmijcie się swoją moralnością, bo z nią chyba nie jest najlepiej. Kłamcy, krętacze, oszuści.

Sama stanę przed Bogiem z moim sumieniem. Kiedy spyta mnie, jak żyłam, odpowiem: nikogo nie zabiłam, nie kradłam, żyłam przyzwoicie, nie przynosząc wstydu swoim rodzicom, mam kilku dobrych przyjaciół, dobrze wychowałam dzieci.

Do kościoła chodziłam rzadko, bo bałam się, że spotkam arcybiskupa Wesołowskiego. Za to modliłam się często.”

Dorota Wellman ,
Nie mówcie mi, co jest moralne

źródło :GW
Odpowiedz
#15
Masakra....
Masakra....
Masakra....
Jak nazywa się naturalna metoda antykoncepcyjna z użyciem kalendarzyka?
- Watykańska ruletka...ubaw
Odpowiedz
#16
Ja po niedzieli zaciagne wiedzy w aptekach, czy cos wiedza.
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości