Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)


skutecznosc antykoncepcji
#1
Witam, mam pytanie odnośnie tabletek przeciwbolowych , a konkretnie paracetamolu, czy ma on wpłw na skutecznosc antykoncepcji ? Ostatnio z powodu problemow z zębami bralam panadol w wiekszych dawkach w pierwszym tygodniu blistra, stad moje obawy czy antykoncepcja mogla zostac oslabiona ? Od dzisiaj biore antybiotyk Clindamycin, czy ostatni stosunek ktory mial miejsce osiem dni temu, przy pierwszej tabletce anty, moge uznac za bezpieczny ? Wystarczy ze teraz bede sie dodatkowo zabezpieczla?
Odpowiedz
#2
wydaje mi się że prędzej antybiotyk osłabi działanie antykoncepcyjnych leków niż przeciwbólowe
Nie chcemy dyskuzji ideologicznych, rozmów czy postępujemy słusznie czy nie, oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2
Odpowiedz
#3
Posyłam linka.... Poczytaj na przyszłość ;)
http://m.poradnikzdrowie.pl/seks/antykon...36058.html
Jak nazywa się naturalna metoda antykoncepcyjna z użyciem kalendarzyka?
- Watykańska ruletka...ubaw
Odpowiedz
#4
Skuteczność antykoncepcji hormonalnej a paracetamol

Jak się okazuje, nawet powszechnie znany i stosowany paracetamol może obniżać skuteczność tabletek antykoncepcyjnych. Następuje to w sytuacji przekroczenia zalecanej dawki, co czasem nam się zdarza, szczególnie jeżeli chcemy szybko zapobiec rozwojowi przeziębienia.
Dokładne zapoznanie się z ulotką przyjmowanych leków działających np. na objawy grypy czy przeziębienia, jest podstawą, ponieważ nie zawsze zdajemy sobie sprawę, z tego, że paracetamol znajduje się w wielu powszechnie stosowanych środkach, dostępnych bez recepty.
Jak nazywa się naturalna metoda antykoncepcyjna z użyciem kalendarzyka?
- Watykańska ruletka...ubaw
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości