Rodzaje wkładek wewnątrzmacicznych miedzianych.
#31
Drucik w cipce mam to komus dziś ją dam
ubaw
ubaw
ubaw
Odpowiedz
#32
Joka ma chcice ubaw
mysli
Libido wróciło :p
Pa­miętaj, że wszys­tko, co uczy­nisz w życiu, zos­ta­wi ja­kiś ślad. Dla­tego miej świado­mość te­go, co robisz
Paulo Coelho
Odpowiedz
#33
A z ebys wiedziała. Od rana coś mi chodzi po głowie ubaw
Odpowiedz
#34
test :P ? zawstydzony zawstydzony
no test musi być .....sexsexsex
Odpowiedz
#35
Ola :D jaki avatar boski :D
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#36
dziękuję Matuchno :D
tak troszkę się rozbrykałam zawstydzony
Odpowiedz
#37
Dziewczyny jak długo może się utrzymywać krwawienie po założeniu spirali
?
dziś jest 3dzien
Wczoraj wzięłam ostatnią tabletkę antybiotyku.
nic nie boli. Tylko to krwawienie mnie trochę drażni.
Nie zakładam tamponow bo to chyba jeszcze troszeczkę za wcześnie a i krwi nie ma aż tyle żeby zaraz tamponu użyć. Więcej tej krwi takiej żywo czerwonej jest na papier toaletowym niż na podpasce.
Wiem ze nie będzie już tak jak przy tabletkach ze 3 dni i koniec.
Pewnie miesiączka będzie się ciągnąć w nieskończoność. mysli
I mam nadzieje ze to się unormuje z czasem
Odpowiedz
#38
Joka rozumiem ze miała antybiotyk na trzy dni? Czyli jedna tabl na 24 godziny? Jesli tak to on będzie działał jeszcze długo, wiec tym się nie martw. Co do krwawienia to ja nie pomoge, bom niezaspiralowana :)
Odpowiedz
#39
Tak isaf. Antybiotyk na trzy dni.
O antybiotyk się nie martwię. Tylko te plamienia mnie drażnią zly
Ale przyjmuje do wiadomości ze tak ma być:p
Odpowiedz
#40
Joka, nim macica się że spiralą zaprzyjazni, plamienia około miesiaczkowe mogą trwać.
Szczerze to mój okres wrócił do normalności dopiero jakiś pół roku po założeniu druta.

Było tak że najpierw było dwu dniowe plamienie, potem 5 dni okresu właściwego, i czasem aż do owulacji znów plamienie.
To pewnie kwestia indywidualna, ale najgorsze będą te pierwsze dwa trzy miesiące. Macica będzie próbowała spirali się pozbyć, będzie się kurczyc, plamienia będą się pojawiać. Na jakiś czas z wkładkami chyba musisz się zaprzyjaźnić.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości