Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

Rodzaje wkładek wewnątrzmacicznych miedzianych.
Kochana to niewielka cena za 10 lat spokoju :)
Odpowiedz
Będziesz miała święty spokój. I nie będzie zapomnianych tabletek itp :)
Odpowiedz
I ochota wróci i jest szansa na schudnecie ;)
Nie chcemy dyskuzji ideologicznych, rozmów czy postępujemy słusznie czy nie, oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2
Odpowiedz
Więc hura
Witaj w gronie sióstr drutex hura

Zapewniam cie, będziesz zadowolona :)

"Przyjaźń wcale nie jest nienaruszalną więzią. Jest raczej jak olbrzymia, piaszczysta wydma, pozornie potężna i trwała, ale pewnego dnia budzisz się, a jej już nie ma"-J.Clarkson
Odpowiedz
Taka mam nadzieje :D
Biedny będzie ten mój mąż. A jak nie podoła to za radą gina zmienię partnera ubaw
kasa jak kasa.jest i jej nie ma . Nie żałuję . Tylko sama siebie zaskoczyłam.
no cóż taka jestem.
potrafię coś sobie ubzdurac i np jechać w ciągu godziny kupić nową drukarkę bo jest mi koniecznie potrzebny skaner.
Ja tak mam. A mąż tylko kręci głową
:D
ale to ja planuje wydatki i trzymam kasę :rotfl:
Także mam niespodziankę -spiralkę.
Dawno powinnam ja sobie założyć. Tylko jakoś tak nie składało mi się .

Ale was tez zaskoczyłam co?
ubaw
Odpowiedz
"gwarancja Renia" ...10 lat zadowolenia oraz skuteczności :D

drutex... z czym mi się to kojarzy mysli

no tak jest taka firma okien "drutex" .... to faktycznie macie pozytywne okno na świat :)

oraz drutex mi się też kojarzy z figielek

zawstydzony zawstydzony zawstydzony zawstydzony zawstydzony
Odpowiedz
Joka ja wydalam 700zl specjalnie żeby nie czuć bólu, bo za 200 dorzucili znieczulenie.
Ja sie zrzucilam na pół z chlopem. Teraz widze, ze sie oplacalo.
w styczniu minął rok jak ją mam i jak pomyślę ile by przez ten czas poszło na gumy...
Odpowiedz
no joka, to polecialas po calosci :) bardzo dobrze ze tak rach ciach i zalatwione. z wolna glowa to bzykanko bedzie jeszcze lepsze :D

no joka, to polecialas po calosci :) bardzo dobrze ze tak rach ciach i zalatwione. z wolna glowa to bzykanko bedzie jeszcze lepsze : D
Odpowiedz
Taaak. Drucik w dupce mam to ci ją dam ubaw
Sory musiałam ubaw
Odpowiedz
Jesssuuuu....joka...nie wiem jak Ci to powiedzieć... hmmm...ten drucik to się gdzie indziej montuje :p
Pa­miętaj, że wszys­tko, co uczy­nisz w życiu, zos­ta­wi ja­kiś ślad. Dla­tego miej świado­mość te­go, co robisz
Paulo Coelho
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości