spirala dla nieródki
Przeprasza, ale dlaczego nie chcą? :) Może głupie pytanie ale ciekawi mnie to ;D

PS google podaje różnie.Pewnie chodzi o trudności w późniejszym zajściu. Ale komentarze niektórych ludzi i teorie mnie rozwalają hah :)

Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych.
Odpowiedz
Ta...chodzi o to,że jeśli wda sie zakażenie, które spowduje zrosty i bezpłodność, nie naprdukujesz państwu nowych obywateli, a przecież to Twój cel życiowy jak każdej kobiety :lol:
Odpowiedz
Jak ja zakladalam to facetowi nie przeszkadzalo że nie rodzilam.
nie wiem czy dlatego ze prywatnie to robilam czy po prostu. Na NFZ w ogole nie szukałam. Nie chcialo mi sie uzerac, jak jest problem zeby to zrobic jak sie rodzilo (jak Renia pokazala), to stwierdzilam ze jak ja jeszcze nie rodzilam to w ogole będą mi robic pod górkę. Wiem ze przeplacilam ale zlozylismy sie z chlopakiem i mam z głowy :)
Odpowiedz
Mam pytanie czy znacie jakiegoś lekarza z Krakowa/okolic godnego polecenia na założenie spirali miedzianej ? Rozważam kogoś prywatnie ze znieczuleniem dla nierodki. Jestem obecnie na krążkach hormonalnych ale niestety zle je znoszę, mam uciążliwe obrzęki stop stad rozważam spirale miedziana.
Odpowiedz
Cześć, tak, jest fajna ginekolożka w krakowie. Napisz maila na [email protected] albo zadzwoń do osób z infolinii aborcji bez granic: 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
w warszawie jest taki ale w Katowicach nie mam pojęcia
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości