Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)


Lista lekarzy, którzy podpisali klauzulę sumienia
#21
Myślę że jest ich dużo więcej...
Odpowiedz
#22
Taaaa, tylko dzialaja po cichu..
Odpowiedz
#23
Tez myślę, że duża część się jeszcze ukrywa. Poczytałam opinie o kilku lekarzach z listy. Jakaś masakra co wyprawiają nie tylko w kwestii antykoncepcji. 
Isafgirl wracając do Diany i sindi to oczywiście są to tabletki anty ale z tego co pamiętam było sporo kontrowersji, że właśnie ich działanie anty nie do końca było dopracowane i ze głównie stosuje je się przy problemach hormonalnych. No ale jak jest w rzeczywistości to nie wiem. Nie wpadłam a cerę wyleczylam wiec problem został rozwiązany.
Odpowiedz
#24
Tak masz racje, ze stosuje sie przy problemach hormonalnych, lecz normalnie w antykoncepcji dwuskladnikowej ethinylestradiol wystepuje do dzis, np w yasminelle, czy Jeanine. Jest to syntetyczny estrogen, dlatego pewnie jeszcze dlugo bedzie na rynku.
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości