Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)


Wielkanoc na wyjeździe-łatwe przepisy
#21
Zaraz sie zaloguje w domku to Wam napisze :)
Odpowiedz
#22
A no to tak: zrobilam galarete z jajkiem i kurczakiem, paszteciki, mazurka i makowca. Na miejscu do zrobienia jajka, barszcz bialy, kielbaska biala i barszcz czerwony, bo ja pasztecikow bez niego nie rusze :) I tyle, robilam w domu trzy godziny, to co tutaj to mam koncentraty i koniec roboty! Dziekuje dziewczeta za podpowiedzi, pewnie niejednokrotnie bedziemy tu jeszcze zagladac po podpowiedzi :)
Odpowiedz
#23
zglaszam sie do jedzenia :)
Jak nazywa się naturalna metoda antykoncepcyjna z użyciem kalendarzyka?
- Watykańska ruletka...ubaw
Odpowiedz
#24
Jutro wstawie fotke i zaprosze :)
Odpowiedz
#25
no i super isaf - to kolejny dowód, że na święta nie trzeba godzinami stać przy garach a można coś fajnego wyczarować :-)
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości