Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)


Handel danymi osobowymi
#11
Kurde a ja zadnej wyprawki nie dostalam zly tylko dyplom
Odpowiedz
#12
dyplom ? za poród :P ?
Odpowiedz
#13
Wow! No to dyplomowana matka z Ciebie Cama :rotfl:
Odpowiedz
#14
No dyplom mi dali przy Malwinci tez. Na Madalinskiego jak cos to dyplomy daja a nie wyprawki
Odpowiedz
#15
No z danymi to jest kosmos. Ja np w pracy to mam takie jaja że jak np przychodzi ktoś i mówi że chce jechać na wycieczkę tam i tam, że znajomy kupił u nas i czy ja mogę sprawdzić czy ten znajomy kupił ten termin, bo on nie pamięta czy napewno ten, to ja nie mogę podać nawet takiego czegoś.
Obowiązuje ochrona danych osobowych i nie mogę podać. Raz nam wyciekły dane babki, były mąż ja prześladował i nam sądem grozili.
Odpowiedz
#16
Tak, tak za takie niby drobiazgi potem kupa problemów...
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości