Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

Handel danymi osobowymi
Dziś dostałam maila, niby nic takiego-pomyślałam, że to jakiś spam i już miałam skasować, ale...przeczytałam. No i co się okazuje? Firma 'jakaś' odkupiła moje dane osobowe i własnie mi oświadcza, że to ona od dziś będzie nimi zarządzała...
Od razu napisałam do nich rezygnując, bo jest taka opcja, ale do cholery jasnej!!!! Odkupili sobie!!! No wiecie co?? Ciekawe jeszcze za ile??

Poniżej dla przestrogi wklejam treść:

""Dopełniając obowiązku informacyjnego Zgodnie z Art. 25. Ustawa o ochronie danych osobowych Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883 informujemy, że:

Od dnia 03 marca 2014r. administratorem Państwa danych osobowych jest Sterta.pl z siedzibą przy ul. Lubelskiej 43A, 10-410 Olsztyn.

Państwa dane wykorzystywane będą wyłącznie w celu prowadzenia akcji i kampanii marketingowych oraz czynności bezpośrednio związanych z tymi czynnościami i akcjami (w szczególności wysyłania w dozwolonym ustawą zakresie informacji handlowej drogą elektroniczną odnośnie produktów własnych oraz współpracujących podmiotów trzecich), a także udostępniania ich w zakresie dozwolonym ustawą innym podmiotom współpracującym ze Sterta.pl,

Zakres zbieranych danych: Imię, Nazwisko, data urodzenia, kod pocztowy, adres email.

Źródło danych: Zakup bazy od Canteras LTD, numer rejestrowy 2166446

Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych oraz możliwość ich poprawiania, a także przysługuje Państwu prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania ze względu na szczególną sytuację oraz prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych oraz wobec udostępniania danych innym podmiotom.

Aby zgłosić sprzeciw co do przetwarzania Państwa danych osobowych proszę wysłać wiadomość na adres [email protected] w treści wiadomości wspisując "Nie wyrażam zgody na przetwarzanie moich danych osobowych".

Niniejsza korespondencja stanowi dopełnienie obowiązku informacyjnego o tym kto jest administratorem danych, skąd zostały one pozyskane, w jakim celu są przetwarzane oraz o możliwości żądania zaprzestania ich przetwarzania"

CHAMY! Nawet nie wiemy ile jesteśmy warci...
Odpowiedz
Odrazu Cię przestrzegam przed przyjmowaniem wyprawki dla dziecka w szpitalu. Niby to takie nic... Odkąd wypełniłam ten kwestionariusz, przynajmniej raz w tygodniu mam telefon od jakiś sprzedawczyków. Maili setki... Żałuję że przyjęłam wtedy tą wyprawkę, bo gó... tam było :)

A i ciągle te moje dane wędrują dalej... Ciągle ktoś dzwoni i wciska to biżuterię, to książki, to maszynki do golenia, wino, tyle tego juz miałam że szok.
Odpowiedz
No co Ty Samosia???? W głowie się nie mieści.... Kto by pomyślał, że w szpitalu dane wypływają.. A mozna by się tym zająć niach niach niach :p
Odpowiedz
Tak, ale podpisujesz na to zgodę, więc teoretycznie wszystko mają na cacy. A jak nie wypełnisz, albo nie zgodzisz sie na udostępnienie danych osobowych- nie dostaniesz wyprawki :)
Odpowiedz
A gdybym podała email nieprawdziwy i nr tel? :lol:
Odpowiedz
Ja dostalam wyprawke i nie dalam danych. Pani kazala wypelnic te druczki i później oddać a ja nie oddałam :P
Odpowiedz
To dobry pomysł :)
Odpowiedz
ja tak robię - jeśli to nie jest nic ważnego- umyślnie przekręcam jakąś literkę w mailu, albo przestawiam cyferki w numerze telefonu - i potem niech się martwią że nie mogą się za mną skontaktować :)

a z wyprawki, to nie przypominam sobie, żeby dzwonili (może też błędny nr podałam, nie pamiętam :P )

pamiętam że do domu przychodziły próbki - kaszki i zupki - raz to nawet cztery duże słoiczki bobovita, więc nie narzekałam :P
Odpowiedz
No właśnie-szukam po necie gdzie by tu darmowe próbki pozgarniać-kosmetyków, pieluszek itp. Na pampers.pl jest bon 10zł za zakup paczki pieluch, ale przecież nie będę jueszcze kupowac :) Ale pochomikowałabym już sobie coś :p:p:p:p
Odpowiedz
A ja po wyjściu dostałam próbkę kaszki Nestle sinlac, a na roczek niedawno zresztą - balonik i poradnik haha :D

Nie przyszło mi do głowy aby coś przekręcać :D

Jeśli mogę coś poradzic isaf, to ja osobiście kupowałam cale zestawy ciuchów na allegro. Czasem mają super okazje. Nawiązałam kontakt z taką kobietą, od której odkupuję ciuchy,.bo zawsze ma ładne, czyste, za parę groszy dosłownie, a wiadomo ile te ciuchy teraz kosztują. Coś na extra, to zawsze dostanę od rodziny, albo kupuję już w sklepie.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości