Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

Dla Wrani:*- ślimaczki z ciasta francuskiego
Oczywiście :D już pakuję :p
Jeśli ktoś kocha nas tak bardzo i nawet kiedy odejdzie Jego miłość będzie nas zawsze chronić.
Odpowiedz
Czekam :p
Jak nazywa się naturalna metoda antykoncepcyjna z użyciem kalendarzyka?
- Watykańska ruletka...ubaw
Odpowiedz
boszsz...jak to dobrze wygląda xD a ja mam pie**** catering dietetyczny :/

ale wypróbuje na cheat day ":D

Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych.
Odpowiedz
Teo jesyes zadowolona z cateringu? Jaki to rodzaj? Duzo placisz?
Odpowiedz
isafgirl, to ma swoje plusy :) Mam dietę 2000 kcal. Dostajesz 5 posiłków dziennie, więc trzeba sobie wszystko rozplanować możesz sobie wybrać zestaw który Cię interesuje. Jeśli np nie lubisz mięsa wybierasz zestaw vege itp. Zestawów są chyba 4? I masz na cały miesiąc. Ja wybrałam żeby mi to przywozili w dni robocze :) weekendy mam na swoje gotowanie. Dziennie wychodzi za te 5 posiłków 55 zł, a płacę coś ok 1200 zł miesięcznie

PS jak chcesz to podeśle albo wstawię jeśli można tu link do cateringu

Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych.
Odpowiedz
Pytam, bo przegladalam ostatnio takie cateringi z ciekawosci- jakie ceny, jakie przykladowe jadlospisy itp. A zainteresowalam sie tym jak gdzies na fb ktoras ze znajomych zchejtowala ktoras firme, ze maja okropne zarcie i nadaje sie tylko do smietnika.
Odpowiedz
Mam już 3 tygodnie catering i jedzenie jest ok. Pisze ok, bo tu się ma narzucone co będzie do jedzenia, a wiadomo nie wszystko się lubi i nie wszystko się jadło. Na przykład nigdy nie jadłam mięsa z indyka czy sosu brokułowego. Do wszystkiego trzeba się przyzwyczaić ;) Jadłospis mam urozmaicony bo to zestaw standard. Raz mam kurczaka, raz łososia, innym razem sałatkę z orzechami włoskimi, więc menu bardzo niestandardowe. Minusem jest to, ze jak czasem bierze mnie ochota na coś swojego, np pyszne ślimaczki to nie mogę sobie pozwolić na dodatkowe kalorie. :)

Odpowiedz
isa czasem na grouponie są fajne oferty na cateringi.
Odpowiedz
Ooo ja juz o gruponie dawno zapomnialam, myslalam, ze juz tego nie ma :) zajrze z ciekawosci. Thx
Odpowiedz
(11-02-2017, 10:02)isafgirl napisał(a):  Ooo ja juz o gruponie dawno zapomnialam, myslalam, ze juz tego nie ma :) zajrze z ciekawosci. Thx

Porobiło się nawet całe mnóstwo podobnych do Grupona ;)
Koliber potrafi latać do tyłu, ucząc nas, 
że możemy spojrzeć wstecz w naszą przeszłość ale ciągle musimy iść naprzód.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości