Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

Boże Narodzenie 2016
Witajcie Kochane Kobietki:) te już po i te jeszcze przed:)zbliżają się nam święta, które tak bardzo przyprawiają czekające dziewczyny o zawrót głowy i palpitacje serca ze stresu:) Chciałam Wam życzyć aby te święta były dla Was wszystkich spokojne, pełne rodzinnego ciepła i odpoczynku. Byście nabrały dużo sił do walki o siebie i swoje życie. By podejmowane ciężkie życiowe decyzje obróciły się dla Was w morze szczęścia. A tak poza tym to co...dobrego śledzika, czerwonego barszczyku i trochę procentów dla zresetowania wszystkich złych myśli:) Wszystkiego Najlepszego dla Was Wszystkich:)
P.S. Najważniejsze jest to dla nas wszystkich wydaje mi sie forumowiczek, jest to, że to forum jest....że pomaga przejść przez ciężkie chwile dla wielu z nas. Dzięki twórcom tego forum My szukające pomocy otrzymujemy tu ogromne wsparcie. Natłok informacji o tym jak to wszystko przebiega, czego można sie spodziewać i przede wszystkim obecność forumowiczek w ciężkich chwilach sprawia, ze nie taki diabeł straszny:) Wasza pomoc jest tak wielka, ze brakuje mi słów, którymi mogłabym to opisać i podziękować:) Poprostu Wieeelkie Dziękuje za to że jesteście, że wspieracie się nawzajem:) że dzięki Wam te biedne kobiety, które są wszędzie szykanowane tylko za to, że chcą mieć prawo wyboru tu znajdują ukojenie, poczucie bezpieczeństwa, informację o wszystkim. To co robicie jest wspaniałe, wyjątkowe i niespotykane w naszym zacofanym kraju....to jest misja, której nigdy nie kończcie. Trwajcie tu dla Nas:))))
Jeszcze raz wszystkim i każdej z osobna wesołych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia:))))
Ufff, wreszcie się wygadałam:))))hihih
Odpowiedz
Wesołych, wesołych buziak
Odpowiedz
Inna dziękuję, ale My nie jesteśmy tu po to, aby zbierać pochwały. Jesteśmy tu dlatego , ze same otrzymałyśmy pomoc w trudnych chwilach i teraz to oddajemy dalej. Dla mnie samej jest to tzw. Łańcuszek szczęścia. Cieszę sie , ze pomagam. Cieszę jak ktoś z tej pomocy korzysta. Wiadomo miłe słowo zawsze jest fajne, ale to nie jest najważniejsze. Najważniejsze jest Wasze bezpieczeństwo i to abyście były dobrze poinformowane.
I ja Wam życzę wesołych świat, przede wszystkim spokojnych. Spędzonych w gronie najbliższych Wam osób. Jedzcie, pijcie i nie myślcie o złych chwilach.
Jeśli ktoś kocha nas tak bardzo i nawet kiedy odejdzie Jego miłość będzie nas zawsze chronić.
Odpowiedz
Dziewczyny
Wszystkiego dobrego z okazji Świąt
Przede wszystkim dużo zdrowia,spełnienia marzeń oraz realizacji planów w 2017
Odpowiedz
Skoro juz Inna zalozyla watek do i ja sie dopisuje jupi
Wszystkim kobietkom na tym forum tym mniej i tym wiecwj znanym zycze zdrowia bo bez tego ani rusz, spokoju aby przetrwac wszystie bie najlepsze momenty w zyciu bo tak naprawde zawsze po burzy przychodzi spokoj zycze Wam szczescia milosci i samej pozytywnej energiu. Spelniajcie swe cele marzenia bo tylko to sie w zyciu liczy stworzcie plan dzialania do marzen bo od tego juz tylko krok do realizacji kochajcie bo dzieki temu zycie nabiera blasku i badzcie kochane bo to daje nam ogien i sile. Myslcie o sobie kochajcie siebie i wszystkiego co tylko najpiekniesze. Ale pitole ....ZDROWYCH WESOLYCH SWIAT KOCHANE  KOBIETKI......
WREDNAMI buziak buziak
Odpowiedz
Wszystkiego dobrego :) zdrówka, wewnętrznego spokoju.. Buziaki :)
Odpowiedz
Dziewczyny, Kobiety, Matki, Niematki, Przyszłe Matki - jakakolwiek jest Wasza historia i powód dla którego spotkałyśmy się na tym forum, życzę Wam wytrwałości, wsparcia, ciepła, żeby w kraju działo się lepiej dla nas, kobiet, żebyśmy otrzymały wsparcie i szacunek na jaki zasługujemy, żeby nasze wybory nie były obciążone masą rozterek i smutków, żebyśmy spełnione i szczęśliwe kroczyły przez życie - niezależnie od drogi jaką wybierzemy. Ściskam Was mocno i dziękuję.
Odpowiedz
Dziewczęta,

życzę Wam dużo zdrówka, spełnienia marzeń i mnóstwo odwagi do kroczenia własną drogą.

Spędźcie te Święta w wymarzony dla Was sposób !

[Obrazek: Weso%C5%82ych-%C5%9Awi%C4%85t.png]
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości