Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)


PITy za 2013
#11
Następnego roku to ponoć mamy PIT-ów już nie wypełniać. Urząd Skarbowy zrobi to za nas, a my to tylko mamy potwierdzić :-) KLIK tu jest informacja na ten temat. Pozdrawiam Dziewczyny :-)
Odpowiedz
#12
Ja od lat rozliczam się programem z wyborczej. Nie zawiódl mnie. Ściągałam z chomika, bo nie słuchając reklam nie wiedziałam kiedy płytę wypuszczają. Spróbuję w tym roku elektronicznie.
"Barbie nie może cenić innych kobiet, ponieważ musi z nimi rywalizować: jestem piękniejsza, zgrabniejsza, nie mam cellulitu, mam narzeczonego, a ty nie masz. Potem kobiety wyobrażają sobie, że wystarczy wyjść za mąż, aby mieć u stóp cały świat. Nikt im nie mówi, że małżeństwo to jest ogromna, ciężka praca."
Maria Janion
Odpowiedz
#13
tak rzeczywiście ma być że w przyszłym roku US dokona za nas rozliczenia tyle że pod warunkiem, że podatnik nie korzysta z ulg, tak więc osoby odliczające sobie np. ulgę na dzieci i tak będą musiały rozliczyć się same
:-)
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości