Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

BILETY NA SKILLET w Krk/Pilne :D
Smile 
 W Krk za nie długo gra SKILLET. Czy któraś z Was z jakiś powodów nie może pójść i chciałby sprzedać najlepiej 2 bilety ? [Obrazek: 102kwadr.gif] Jeśli tak, bardzo proszę o kontakt PW. PS Odkupie za każda cenę. Warunek: 2 bilety do klubu /kwadrat w nadchodzącym najbliższym terminie ::) j 28 litopada

Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych.
Odpowiedz
zobacz na backticket.pl może ktoś się ogłasza, że sprzeda
Odpowiedz
Jak zawsze forum nie zawodne:) Dziękuję santamaria!

Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych.
Odpowiedz
No i jak? Udało się? Jak nie tam to może na innych stronach kupię - sprzedam?
Odpowiedz
nie udało sie niestety ;) pani się wymigiwała od bezpośredniego odbioru... Za to mam bilety na Linkin Park ^^

Odpowiedz
super :) czekam na foty z koncertu :)
Jak nazywa się naturalna metoda antykoncepcyjna z użyciem kalendarzyka?
- Watykańska ruletka...ubaw
Odpowiedz
LP niegdyś moja wielka miłość, zazdroszcze  ;p
Odpowiedz
A ja byłam! Choć pamiętam, że końcówka biletów była na Eventimie, jak kupowałam swoje do Wawy i Krk. Z Krk przywiozłam pałeczkę do perkusji :) Jeszcze będzie okazja, przyjadą znowu :)
(LP odpuszczam tym razem. Finanse mnie trochę trzymają, a na ich koncercie byłam już dwa razy.)
Odpowiedz
udało się kupic Golden Circle ;) jakoś nigdy nie lubiłam trybun na takich koncertach. LP to moi idole z lat liceum ;D teraz słucham dużo ostrzejszych nut ;D fotki wrzucę, choć to dopiero w czerwcu ;)

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości