Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)


Gdzie odmówiono tabletki "72 h po" - czarna lista
#11
No włacha, przecież to matka opisywałaś ;)
Odpowiedz
#12
Ja Wam powiem, że był problem. Jest po 22, panika i jazda do szpitala po receptę. Pierwszy lekarz mówi nie,drugi, że to nie do niego, że to trzeba tylko i wyłącznie u ginekologa a tam już z krzywą mordą wypisała...Polska.
oklasky CeeM  oklasky
 
Odpowiedz
#13
teraz jest trochę lepiej, bo mamy dostęp do Ella One a ona jest bez recepty
ale sztuką jest ja znaleźć szczególnie w małych miastach

P.S.
CeeM bardzo "ładny" avatar :D
Nie chcemy dyskuzji ideologicznych, rozmów czy postępujemy słusznie czy nie, oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2
Odpowiedz
#14
Przyjmowałam już escapelle jak jeszcze Ella One nie było dostępne w aptekach. Mój gin był dostępny pod telefonem ale za każdorazowe wypisanie recepty brał 50 dych.Niestety takie mamy realia  :(
Przyłączam się do matki-fajny avatar ceeM  :)
Jeśli ktoś kocha nas tak bardzo i nawet kiedy odejdzie Jego miłość będzie nas zawsze chronić.
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości