antykoncepcja po akcji
#61
Ja tez dlatego zdecydowałam się na spiralę.
Brałam tabletki wiele lat, prawie od samego początku jak zaczęłam współżycie i moje libido było poniżej 0. Myślałam, że tak mam po prostu. Dopóki nie odstawiłam tabletek. Nie mogłam sobie poradzić jak nadeszła chuć! prawie ocierałam się jak kot o ściany :rotfl:

Oprócz tego że libido spadło to miałam to samo co Ty, zatrzymywanie wody i wzrost wagi, a raczej wzrost apetytu. Po odstawieniu tabletek to zniknęło.

Piszesz, że spirala to wydatek ale jednorazowo. Podsumuj ile wydajesz rocznie na pigułki. :)
Odpowiedz
#62
Tak kanapa. Masz rację. Tabletki w skali roku kosztują tyle co spirala jednorazowo.
ja miałam podobnie po odstawieniu anty w zeszłym roku z łóżka bym nie wylazila. Na efekty nie trza było długo czekać -ciąża :(
wiec póki co mam tabsy i je wezmę do końca. A potem się zobaczy :)
Siostra moja tez mnie namawia na spirale.
Odpowiedz
#63
Jeśli uda Ci się znaleźć lekarza który założy spiralę na nfz, koszt Będzie śmiesznie niski.
Ja za swoją z założeniem zapłaciłam 150 zł.
Odpowiedz
#64
Pamiętam Renia :lol:
Odpowiedz
#65
I wez jeszcze pod ueage ze spirala jest conajmniej na 3 lata jak nie 5, jesli nie masz przeciwskazan do jej zalozenia to dzialaj.
Odpowiedz
#66
joka

zrób cytologię, bo nie będziesz mogla założyć spirali bez aktualnych badań
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#67
Ok. Będę pamiętać :)
Odpowiedz
#68
Hej dziewczyny :) To mój pierwszy post tutaj, ale czytałam ich sporo i dużo mi pomogły. Otóż jestem 2 tygodnie po akcji. Nadal mam delikatne brązowawe plamienia. Jutro wybieram się do ginekologa po tabletki anty. Czy mogę je zacząć brać już teraz? Czy powinnam czekać do normalnej miesiączki? Jeżeli zacznę brać od jutra to zaczną działać od razu czy muszę uważać przez jakiś czas? :)
Odpowiedz
#69
Witaj, rozpoczęcie teraz antykoncepcji hormonalnej w postaci tabletek nie ma sensu. Lepiej jest rozpocząć od pierwszego dnia cyklu czyli pierwszego dnia krwawienia. Tabletki wtedy zadziałałja natychmiast
Umysł jest jak spadochron. Jeśli nie jest otwarty nie działa
Odpowiedz
#70
zdecydowanie musisz uważać,bo możliwe, że niedługo będziesz miała owulację, więc pierwsze kilka dni trzeba mieć dodatkowe zabezpieczenie. a najlepiej o wszystko dopytaj ginekologa, on zdecyduje, co będzie w Twoim przypadku najbezpieczniejsze :)
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości