Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

antykoncepcja po akcji
Tak.
Ta organizacja to fenomen na skalę światową :)
Nie dość że bezpieczna aborcja, w dobrej cenie to jeszcze antykoncepcja bez recepty, latania po lekarzach, i walenia głową w polski, katolicki beton:D
A z ciekawości zapytam, jak znalazłaś whw?
Odpowiedz
Szkolny kibelek, test ciążowy i ja. Później desperackie poszukiwania. Trafiłam chyba nawet na waszego bloga. Nie pamiętam dokładnie, bo byłam tak przestraszona, że nie rejestrowałam wszystkich swoich czynów.
Odpowiedz
Mój pierwszy test ciążowy w życiu tez byl w szkolnym kibelku :)
Pa­miętaj, że wszys­tko, co uczy­nisz w życiu, zos­ta­wi ja­kiś ślad. Dla­tego miej świado­mość te­go, co robisz
Paulo Coelho
Odpowiedz
A moj w centrum handlowym bo nerwy nie pozwolily mi dojechac z nim do domu:p
Odpowiedz
W moim przypadku był to błąd, gdyż chwilę po strzale w kolano szłam z dzieciakami do teatru i zamiast się skupić na ich bezpieczeństwie myślałam tylko o tym co teraz będzie i żeby się nie popłakać
Odpowiedz
kurcze, jak myślicie zamawiać te tabsy? mam trochę obaw
Odpowiedz
Jakie masz obawy?
Pa­miętaj, że wszys­tko, co uczy­nisz w życiu, zos­ta­wi ja­kiś ślad. Dla­tego miej świado­mość te­go, co robisz
Paulo Coelho
Odpowiedz
że nie zadziałają, i będę miala powtórkę z rozrywki

moje wcześniejsze tabsy nazywały się midiana i z tego co pamiętam to miały 3mg + 0,03 a tu mi proponują słabsze. fakt czułam się po nich fatalnie i cycki miałam większe od głowy.
Odpowiedz
Ale konkretnie te? Czy ogolny Twoj stosunek do tabletek taki jest?

Skutecznosc: 99,9 %
Oczywiście przy codziennym sumiennym przyjmowaniu :)

Aha, czyli chodzi Ci o konkretnie te.

Skoro zostaly dopuszczone do obrotu, to znaczy, ze sa rownie skuteczne.
To inna generacja tabletek.

Jeśli Cie to pocieszy, ja jestem w trakcie drugiego opakowania. Uprawiam sex prawie codziennie...do konca. Nie stosuje innego zabezpieczenia.
I w ciąży jak dotąd nie jestem :)
Paulo Coelho
Odpowiedz
stosowałam sumiennie codziennie o tej samej porze. aż któregoś pięknego dnia stwierdziłam mam w dupie nie biorę bo jest mi po nich źle. ok 10 dni później znalazłam się w pięknym miejscu na ziemi, księżyc wisiał nisko i my zakochani, wpatrujący się sobie w oczy. kilka głębszych spojrzeń i zaszłam w ciązę od tego patrzenia.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości