Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)


antykoncepcja po akcji
#1
Witam dziewczyny.
proszę o poradę.
12.01 miałam akcję, dzis dostałam pierwszy okres. Generalnie wszystko się odbyło bez problemów. Nie wiem co teraz powinnam zrobić: czy brać dziś pierwszą tabletkę anty czy poczekac jeszcze miesiąc, żeby się wszystko ustabilizowało? Nie bardzo chcę czekać, wiadomo dlaczego, z drugiej strony mam niebawem usg, poza tym może oraganizm musi dojść do siebie? Poradżcie pliss
Odpowiedz
#2
możesz wziąc pierwsza tabletkę już dziś, dochodzenie do siebie a antykoncepcja nie ma ze sobą nic wspólnego
Nie chcemy dyskuzji ideologicznych, rozmów czy postępujemy słusznie czy nie, oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2
Odpowiedz
#3
A ja mam takie pytanko.
Otóż zaczęłam brać tabletki anty -vixpo. Mam za sobą ok półtora tyg juz (nie mogę policzyć bo nie mam przy sobie i nie pamiętam dokładnie) no i dziś tzn przed ok 30 min podczas siku zauważyłam krew na papierze toaletowym.
O co chodzi. ? Nigdy do tej pory - jak bralam anty nie zdarzyło mi się żadne plamienie w trakcie. Biorę mniej więcej o tej samej porze - pamiętam ;) żeby tak było. I tak się teraz zastanawiam co to i skąd to się bierze.
A może nadchodzace dni płodne tak się zaznaczają. ? No zglupialam heh.
Odpowiedz
#4
Nic się nie dzieje. Podczas przyjmowania tabletek zdarzaja się plamienia. Zwłaszcza przez pierwsze trzy miesiące maja prawo zdarzac się rozne anomalie :)
Pa­miętaj, że wszys­tko, co uczy­nisz w życiu, zos­ta­wi ja­kiś ślad. Dla­tego miej świado­mość te­go, co robisz
Paulo Coelho
Odpowiedz
#5
Tez tak pomyślałam ale wolałam się upewnić. Zwłaszcza że to ,, mój pierwszy raz" heh ;) z takimi plamieniami.
Odpowiedz
#6
Potwierdzam to, co napisała Justa. To się po prostu zdarza :)
"Barbie nie może cenić innych kobiet, ponieważ musi z nimi rywalizować: jestem piękniejsza, zgrabniejsza, nie mam cellulitu, mam narzeczonego, a ty nie masz. Potem kobiety wyobrażają sobie, że wystarczy wyjść za mąż, aby mieć u stóp cały świat. Nikt im nie mówi, że małżeństwo to jest ogromna, ciężka praca."
Maria Janion
Odpowiedz
#7
Ktoś zamawiał mega pakę od WHW czy nie było problemów z przesyłką? gdzieś czytałam, że do Polski mogę ściągać 5 najmniejszych opakowań leków. Przesyłka od WHW <3 zawiera ich aż 13 Myślę sobie, że chciałabym się u nich zaopatrzyć. Może mi ktoś powiedzieć czy z tab. wszystko ok, działają, efekty uboczne do przeżycia???
Odpowiedz
#8
Ja zamawialam :)
Od razu na początku działalności whw.
Nie bylo problemów, przesylke otrzymalam. Co prawda UC przetrzymal mi ją przez 3 dni, otwierali, sprawdzali zawartość... zdziwilo ich zapewne co tam jest, ze taka duza paczka. Przyzwyczajeni byli do malych kopert z zestawem ;) Ale puscili bez żadnych wyjaśnień ani zapytan...wiedzieli, ze tam nic nielegalnego nie ma.

A dlaczego mialyby nie dzialac ;)
Działają jak na razie :)

Mają całkiem niska zawartość hormonów w porównaniu do tabletek dwuskladnikowych dostępnych w Polsce, więc skutki uboczne nie powinny byc bardzo odczuwalne.
Ja jestem zadowolona :)
Pa­miętaj, że wszys­tko, co uczy­nisz w życiu, zos­ta­wi ja­kiś ślad. Dla­tego miej świado­mość te­go, co robisz
Paulo Coelho
Odpowiedz
#9
(25-11-2014, 10:19)nonono napisał(a):  Ktoś zamawiał mega pakę od WHW czy nie było problemów z przesyłką? gdzieś czytałam, że do Polski mogę ściągać 5 najmniejszych opakowań leków. Przesyłka od WHW <3 zawiera ich aż 13 Myślę sobie, że chciałabym się u nich zaopatrzyć. Może mi ktoś powiedzieć czy z tab. wszystko ok, działają, efekty uboczne do przeżycia???
5 najmniejsyzch opakowań dotyczy lekow niedopuszczonych do obrotu w Polsce
leki zawierajace estrogen i progesteron syntetyczny są w Polsce dopuszczone do obrotu i ten przepis tego typu leków nie dotyczy
mozna ciągnąc wagon:D
Nie chcemy dyskuzji ideologicznych, rozmów czy postępujemy słusznie czy nie, oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2
Odpowiedz
#10
Cudownie :) więc sobie zamawiam :D:D:D Kocham WHW kolejny raz zrobią mi dobrze :D
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości