Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)


Krążek dopochwowy NUVA RING
#11
Ja używałam krążka raz nie wiem czy dwa tygodnie były cały czas miałam plamienie więc się podałam. Choć z tego co wiem jak bym się nie poddała to przy kolejnym problemu już by mogło nie być. Poza tym było ok nie czuć go było ani na codzień ani przy stosunku.
"Zdrowy rozsądek to zbiór uprzedzeń nabytych do osiemnastego roku życia."
A. Einstein 
Odpowiedz
#12
Ja tylko na początku stosowania miałam plamienia. Ale powiedziałam, ze dam radę i wytrzymałam.Teraz już mija 2 msce jak stosuje ringi i jestem zadowolona.Nie plamię, brak upławów jest ok. Partner nie czuje ringa, nie przeszkadzają mu.
Bałam się, że nie wyjmę potem ringa ale to było nieuzasadnione ;D Plusy są takie, że ma się spokój na 3 tygodnie, nie trzeba pamiętać o braniu codziennie np tabsów. Po prostu data w kalendarz kiedy wyjąć i jest ok ;)

Ogólna ocena jestem zadowolona.

Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych.
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości