Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)


Tabletki antykoncepcyjne zamawiane online. Czy to bezpieczne?
#1
Cześć dziewczyny, szukam wątku na taki temat, ale nie mogę znalezć. Chciałam zapytać czy któraś z Was zamawiała tabletki antykoncepcyjne przez internet? Ostatnio znalazłam strone w internecie na której można zamówić tabletki. Trochę się jednak boję. Piszecie o zamawianiu tabletek, i, że wszystko jest ok. Czy któraś z Was zamawiała już tabletki w necie? I może się podzielić ze mną opinią? Będę wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam Kalina.
Odpowiedz
#2
O jakiej stronie mówisz?
Nie chcemy dyskuzji ideologicznych, rozmów czy postępujemy słusznie czy nie, oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2
Odpowiedz
#3
Na WHW mozesz zamowic :D
Jak nazywa się naturalna metoda antykoncepcyjna z użyciem kalendarzyka?
- Watykańska ruletka...ubaw
Odpowiedz
#4
Dokładnie ja zamawiam od WHW i szczerze polecam ;)
"Zdrowy rozsądek to zbiór uprzedzeń nabytych do osiemnastego roku życia."
A. Einstein 
Odpowiedz
#5
JA kiedys zamawialam na wirtualnaklinika- opócz niej chyba ze 2 strony sa. wiadomo cena kolosalna, ale jak nie da rady załatwic inaczej i szybko to pozostaje takie wyjscie. Kwestia tylko, jakie dla Ciebie będą odpowiednie.
Odpowiedz
#6
Mam nadzieję,że wybrałam dobry wątek. Chciałam zamówić tabletki poprzez WHW. Ale obecnie zażywam inne tabletki. Zaproponowano mi Loette. Czy jest jakaś ulotka? Jak się je przyjmuje?
Odpowiedz
#7
A pytałaś WHW?
Odpowiedz
#8
Pytałam. Powiedzieli, że nie mają tych co biorę. Ale o ulotkę nie, zaraz to zrobię :)
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości