Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)


antykoncepcja po
#1
Hej dziewczyny... :l Wiecie może czy zestaw od womenek, można użyć jako tabletki po? Bo mam zestaw(okazało się że nie jestem w ciąży) ale znowu przeżyłam niezabezpieczny stosunek i jestem za granicą bez możliwości wzięcia zwylej tabeltki po, ktora na dodatek czytalam, wcale nie jest skuteczna.  :( :( #głupota
SaveSave
Odpowiedz
#2
Nie niestety. Zestaw nie zadziała jako antykoncepcja po.
Odpowiedz
#3
Tu masz info jak zastosować zwykle tabletki antykoncepcyjne jako antykoncepcję awaryjną

http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=41
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości