Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)


Plastry antykoncepcyjne Evra
#51
Zaczęłam sobie coś wkrecac. Ostatnio słabo się czułam i odkleilam plaster 3 dni temu. Póki co brak krwawienia. Bolą mnie piersi,mam zawroty głowy i jakby lekkie mdłości. Już ciążę wkrecam Ale to raczejhe nie możliwe. Czy to normalne ze po hormonach i nagłym odstawieniu można się tak czuć? ??
Odpowiedz
#52
Osobiście hormony bardzo zle znosilam.
Libido do dupy. Burza humorow. Bole głowy itd.
Wszystkie skutki uboczne z ulotki.
Jak nazywa się naturalna metoda antykoncepcyjna z użyciem kalendarzyka?
- Watykańska ruletka...ubaw
Odpowiedz
#53
Ok Ale wydawało mi się ze jest ok. Ale 4 mc A tu ostatnio zawroty głowy. Odkleilam Ale jakoś mi nie dobrze cały dzień A cycki bolą strasznie. Krwawienie miałam 26 kwietnia więc na objawy ciążowe za szybko. Ale oszaleje jak zaraz okresu nie dostanę.
Odpowiedz
#54
Ja evry używałam kilka lat z przerwami i nie miałam żadnych poza spadkiem libido skutków ubocznych, no i może jak raz przykleilam ba posladek to zajęłam razem z majtkami :)) teraz czekam na @@@ i przyklejam znów . A jeszcze wczoraj pierwszy stosunek od akcji i gumka pękła jakieś fatum po prostu!!! Plastry muszą byckoniecznie!!
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości