Żarty się skończyły!
#31
Moim zdaniem nie każdy zawód/kobieta może sobie na takie rzeczy pozwolić. No ale niech chociaż pójdą Ci co naprawdę mogą...
Odpowiedz
#32
Bezmyslnosc prolajf przeraża mnie na każdym kroku dołączam zrzut ekranu z komentarzy pod jednym z postów pro-prawo do życia, fundacji która w weekend zablokowała mnie i Martuska i pousuwala nasze komentarze wiecie co nóż się w kieszeni otwiera...


Załączone pliki Miniatury
   
„Żyjemy w smutnej epoce, w której łatwiej jest rozbić atom niż uprzedzenie.”
A. Einstein
Odpowiedz
#33
podwiązać to można sobie sznurek na szyi a jajniki to wyciac :p
co za bełkot
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#34
Raczej niech siebie uwiąże przy budzie :p
Nie wyrażam zgody na kopiowanie i wykorzystywanie na innych serwisach lub stronach internetowych zdjęć i treści mojego autorstwa. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz.U.Nr 24,poz.83).
Odpowiedz
#35
No ale co zrobisz? Już nie mówię o komentarzach typu pękła Ci gumka to zamiast tej do 72 godzin po weź od razu wczesnoporonna bo aborcja do 2 tyg. od zapłodnienia jest ok później już nie...
Może i ktoś by sobotę chętnie podwiazal jajniki... Ale nie w tym kraju...
„Żyjemy w smutnej epoce, w której łatwiej jest rozbić atom niż uprzedzenie.”
A. Einstein
Odpowiedz
#36
MKcaffe nie podobaly im sie nasze poglady :(
Czasami cały Twój świat musi runąć , zanim zorientujesz się co masz i czego nie chcesz.                                         
Odpowiedz
#37
MKcaffe, idziesz w poniedziałek na to wydarzenie co skomentowalas na Facebooku? Jeśli tak to o której? Może więcej osób z forum wpadnie do stolicy? :)
Odpowiedz
#38
Pau, a Ty pod sejm w sobote idziesz? Bo my sie rodzinnie z mloda wybieramy :D
Odpowiedz
#39
dawajcie znać co gdzie i jak...może uda nam się skumulowac siły buziak
Pa­miętaj, że wszys­tko, co uczy­nisz w życiu, zos­ta­wi ja­kiś ślad. Dla­tego miej świado­mość te­go, co robisz
Paulo Coelho
Odpowiedz
#40
Niestety nie mogę, ślub przyjaciółki, nie mogę ominąć...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości