Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

MÓj OPRAWCA
Nad rozlanym mlekiem nie ma co plakac.
Było, zdarzylo się trudno.... Fakrycznie z boku może to wyglada materialnie ale nam nie to oceniac ani krytykowac....
Chcesz naszej rady? Blokada dla tego Pana. Zero oddawania i niech spada na szczaw!
Jak nazywa się naturalna metoda antykoncepcyjna z użyciem kalendarzyka?
- Watykańska ruletka...ubaw
Odpowiedz
Jest akcja, jest reakcja. Jak przestaniesz reagowac na jego zaczepki to w koncu mu sie znudzi.
Odpowiedz
Tak, zacznę od wysłania mu pisma od radcy prawnego, musze to wysłać do NIemiec, bo on tam siedzi i ponoc nie wraca do PL.
Odpowiedz
To niech tam sobie siedzi. Lepiej dla Ciebie. Masz pewność ze nie spotkasz go rano w drodze po bulki :D
Jak nazywa się naturalna metoda antykoncepcyjna z użyciem kalendarzyka?
- Watykańska ruletka...ubaw
Odpowiedz
Dokładnie, kochana naprawdę wyluzuj i znasz to przysłowie, że lepiej g..nie czepiać?
Niech sobie siedzi a Ty naprawde zapomnij o całym zdarzeniu. Zostaw sobie gdzieś te maile od niego na wszelki wypadek gdyby coś mu do głowy uderzyło i zrób wszystko by się odczepił. A co zrobić to wiesz najlepiej bo znasz całą sytuację i jego. Chyba, że bardziej zależy Ci na tym by postawić na swoim, tylko weź pod uwagę, że jak będziesz ciagnęła ten wątek to nigdy nie będziesz miała spokoju.
Odpowiedz
Ja juz go wszędzie poblokowałam i staram sie o tym nie myśleć, ale pismo mu wystosuje radca prawny :) Dziekuje wam za porady :)
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości