Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)


Spirala Levosert
#1
Dziewczyny czy któraś z Was ma założoną wkładkę /spirale levosert? 
Jest na 3 lata i o połowę tańsza od mireny. Ale w necie jeszcze mało opini.
Odpowiedz
#2
a dlaczego chcesz hormonalną?
Nie chcemy dyskuzji ideologicznych, rozmów czy postępujemy słusznie czy nie, oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2
Odpowiedz
#3
Bo 4 lata temu miałam miedzianke i po 3 miesiącach się wysunęła. Gin założyła mi następną i to samo po 5 tyg :-( są chyba za małe. Hormonalna jest większa 10 lat temu miałam Mirene i wszystko było ok.
Odpowiedz
#4
Miedzianki są w różnych rozmiarach, są nawet maxi, które są większe niż mirena. Ale oczywiście Twoj wybór, hormony dobrze robią śluzowce macicy,krwawienia mniejsze, tylko drożej ;)
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości