Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)


Mamy głos!
#1
http://ohme.pl/lifestyle/kobieta-prawo-d...i-zakazow/
Nie chcemy dyskuzji ideologicznych, rozmów czy postępujemy słusznie czy nie, oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2
Odpowiedz
#2
!!!!!
Odpowiedz
#3
Matka brawo za artykuł. 
Ja najbardziej czulam się zagubiona bo nie mialam z kim porozmawiać czy na pewno usuniecie ciązy w niczym mi nie zagraża, nie wiedzialam do którego lekarza się zgłosic by mi to powiedział, nie miała z kim porozmawiać czy wybrać aborcję farmakologiczną czy mechaniczną i co jest lepsze dla mnie. Dobrze, że w tych czasach jest internet i można przeczytać albo posłuchac wypowiedzi lekarzy z krajów gdzie aborcja jest legalna, ktorzy w rzetelny sposób opowiadają jak dany zabieg wygląda i czego można sie spodziewać po aborcji. Dobrze, że jest to forum,na którym mozna o cokolwiek dopytać.  Nawet jak aborcja ma byc zakazana w tym kraju to niech chociaż będzie możliwość zapytania lekarza o cokolwiek by nie brnąc w to całe, nikomu niepotrzebne ściemnianie.
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości