Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)


Filmy i teatr
#51
A ja ostatnio oglądałem genialną komedię "Dusigrosz" serdecznie polecam, nie dość, że wspaniała komedia to jeszcze genialna muzyka :)
Odpowiedz
#52
Raluza w czym możemy Ci pomóc?
Jeśli ktoś kocha nas tak bardzo i nawet kiedy odejdzie Jego miłość będzie nas zawsze chronić.
Odpowiedz
#53
No jak to w czym? W wyborze filmu ubaw
Odpowiedz
#54
O Ja głupia. No faktycznie ubaw
Jeśli ktoś kocha nas tak bardzo i nawet kiedy odejdzie Jego miłość będzie nas zawsze chronić.
Odpowiedz
#55
No wlasnie, co do filmu. Ma moze ktoras z Was Botoks? Albo zna link do obejrzenia filmu na necie? Nie mam jak pojsc do kina a tak chce go zobaczyc.... :(
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości