Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)


Filmy i teatr
#1
macie może jakieś filmy do polecenia?najlepiej coś w miarę lekkiego, ale niezbyt głupie ;) święta się zbliżają trzeba sobie zrobić zapas pomysłów :)
Odpowiedz
#2
ja mam ;-)

after earth - fajny fantastyczno - przygodowy
iluzja - trochę sensacji
Odpowiedz
#3
iluzję oglądałam, podobała mi się:) w takim razie after earth jest pierwszy na świątecznej liście :)
Odpowiedz
#4
Drogowke polecam. Nie jest lekki ale według mnie dobry film. I układ zamkniety.
Odpowiedz
#5
jakoś nigdy nie miałam przekonania do polskich filmów, ale spróbuję, bo już jesteś druga osobą, która te filmy poleca, dzięki :)
Odpowiedz
#6
Ja uwielbiam polskie filmy. Ale te dobre a nie kac wawa czy nigdy w zyciu. Komediom romantycznym mówię NIE. Są denne i za bardzo usiłują udawać hoolywodzkie produkcje.

Uklad zamknięty jest na prawdę dobrym filmem. I poklosie jeszcze.
Odpowiedz
#7
pau, a " Nietykalnych" z 2011 ogladalas? piekny film...

a do posmiania się polecam komedię "Millerowie"
Odpowiedz
#8
tak, nietykalnych oglądałam, super! a millerów chętnie w takim razie obejrzę, dzięki:) zdam potem relację jak mi się uda wszystkie wasze propozycje przerobić ;)
Odpowiedz
#9
Polecam film "Połączenie" - trzymający w napięciu :)

http://www.youtube.com/watch?v=LXEKuttVRIo

jedna z moich ulubionych piosenek...
"A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój, nagle ptaki budzą mnie, tłukąc się do okien"
Odpowiedz
#10
Numer 23 swietny thriller doprowadzający oglądającego do obsesji na punkcie numeru 23. "Widmo"- jeden z moich ulubionych thrillerów, oglądałam już 3 razy. Tylko i wyłącznie chińska wersja. "Kod nieśmiertelności" także numer jeden, prześwietny.
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości