Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

Kobiecy wytrysk -czyli jak to wlaściwie jest? :)
Smile 
Dziewczyny,
wzbogacona o doświadczenia dnia wczorajszego zawstydzony chciałam poruszyć temat kobiecego wytrysku.Nie wiem jak to się stało i skąd u mnie taka zmiana ale zaczęłam "psiukać" jak szalona zawstydzony Wcześniej nigdy się to nie zdarzało... Jak jest z Wami? Doświadczyłyście ? Może któraś z Was ma więcej informacji na temat tego płynu ustrojowego :) Ale mi dziwnie... w sumie krępujące trochę zmoczyć tak łóżko :l Help me... puknijsie
Odpowiedz
Kobieto ja tez tego doswiadczylam bedac z ksieciuniem na rybach,normalnie by mozna rzec ze sie zsikalam a to byl orgazm no bo nie sikalam.Nawet ksieciunio sie zapytal czy sie nie zsikalam ale bylo mu przyjemnie bo tak cieplutko.Nie wiem jakiego to koloru czy biale czy przezroczyste bo ciemno bylo wiem ze potem seksu mi sie nie chcialo.Ja pierwszy raz cos takiego mialam i chyba ostatni.Potem juz niedoswiadczylam tego nawet z ksieciuniem a o krolu juz nie wspomne..
Odpowiedz
Mnie to jeszcze nie spotkalo. Ale wiem z opowiadań mojej kolezanki ( tej od ananasa:)) że to zajebista rzecz . Może mnie się jeszcze przytrafi. W koncu to fakt powszechnie znany, że kobieta sexualnie dojzewa z wiekiem.
Odpowiedz
ja nie jestem pewna co prawda ostatnio na wyjeździe byłam tak nagrzana że w trakcie zapytałam Pana Męża - czy to on już skończył czy to ja taka mokra - bo jeszcze nigdy tak mokro nie było ale nie było tego aż tyle żeby łóżko było mokre :( może kiedyś i mi się zdaży
COCO JAMBO I DO PRZODU ubaw
Odpowiedz
Ja tez jeszcze nie doznałam czegoś takiego, ale czasami przy orgazmie takim intensywnym mam wrażenie, że mogłabym się posikać zawstydzony
Tylko nie wiem czy to mocz czy właśnie wytrysk kobiecy by był, a może to to samo. Jakoś chyba nie mam ochoty się przekonać :)
Odpowiedz
U mnie to bylo samoistne to tak jak wody odchodza nie panowalam nad tym trwalo to hmmm kilka sekund z 15-20.cieklo poprostu cieklo
Odpowiedz
(07-02-2014, 10:25)Kanapa napisał(a):  Ja tez jeszcze nie doznałam czegoś takiego, ale czasami przy orgazmie takim intensywnym mam wrażenie, że mogłabym się posikać zawstydzony
Tylko nie wiem czy to mocz czy właśnie wytrysk kobiecy by był, a może to to samo. Jakoś chyba nie mam ochoty się przekonać :)

ja mam tak samo:D
Odpowiedz
Wyszukane :
3. Czy to prawda, że kobiety również mogą mieć wytrysk podczas orgazmu?
Tak! Najnowsze badania dowodzą, że u kobiet podczas silnej stymulacji seksualnej i orgazmu (lub w krótkim czasie po nim) dojść może do uwolnienia płynów z cewki moczowej, gruczołów przycewkowych lub pochwy, czyli ejakulacji. Choć brakuje jednoznacznych wyjaśnień odnośnie fizjologii tego zjawiska, wiele pań doświadczyło kobiecego wytrysku podczas stosunku. Niektóre badania wskazują na istnienie u kobiet struktur – gruczołów przedsionkowych mniejszych, o zbliżonym do męskiej prostaty, pochodzeniu. Płyn przez nie produkowany jest podobny do płynu wytwarzanego przez prostatę w trakcie współżycia. Możliwe, że rytmiczne skurcze towarzyszące orgazmowi powodują „wyrzucenie” wydzielin i ejakulację. Trudno jest jednak jednoznacznie stwierdzić, jaka jest geneza i funkcja kobiecego wytrysku.
Hmm....zawstydzony

I dodam jeszcze, ze to jest przezroczyste i nie pachnie moczem.
Poczatkowo byly to male ilosci, lub bardzo małe, ale wczoraj to po prostu szok zawstydzony
Odpowiedz
Marysiu - jednym słowem - gratuluję stosunkowo udanego wieczoru :rotfl:
COCO JAMBO I DO PRZODU ubaw
Odpowiedz
Maskota, dzięęęękuję ! :lol::lol:
Teraz chcę więcej, więęęcej ! zawstydzony:)
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości