Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

propozycja
Kochane kobitki robicie robotę ❤ podziw, szacun i cóż ... jest moc ?
jak w temacie mam propozycje. Kiedy osiągnięcie juz swój (nasz) ? cel czyli LEGALNA aborcja i stwierdzicie ze jesteście stare i nie potrzebne hi hi troche przesadzam i na pewno tak nie bedzie, to czy nie zrzeszylybuscie sie w walce z pedofilami, nie jestem w stanie sluchac o tym w mediach, radiu czy wyczytywac w gazetach. Przytlacza mnie fakt ze jestem bezsilna na to zlo. A tak jako babulinka kupie z rentki giwere i odpierdo.e najpierw jaja potem to scierwo. Wiem wiem złego świata nie zmienię ale może uchronie chociaż jedna dziecinne...
Odpowiedz
Gardzę pedofilami!
Nie potrafię zrozumiec jak dorosla osoba z rozwiniętym umysłem, swiadomie może wykorzystywać seksulanie dziecko. Pitolenie, ze pedofilia to choroba w moich oczach ich nie usprawiedliwia. Chcą leku? Najlepszy i niezawodny to kastracja!
Dziecku po takim doświadczeniu z dzieciństwa zostaje "piętno" na całe życie :(

Walczyć z nimi? Obawiam sie, ze drogą formulowa sie nie da z tym swinstwem. Taki człowiek nie zaloguje się, aby go umoralniac. Władza powinna stworzyć specjalną jednostkę do namierzania takich ludzi, a nie czekac na zgloszenie.
Intermet to pozywka dla pedofili.
Jak nazywa się naturalna metoda antykoncepcyjna z użyciem kalendarzyka?
- Watykańska ruletka...ubaw
Odpowiedz
:D zdecydowanie czymś się trzeba będzie znająć

masz jakąś propozucję konkretną? jakies zaplanowane działanie?
Nie chcemy dyskuzji ideologicznych, rozmów czy postępujemy słusznie czy nie, oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2
Odpowiedz
June14 z tego co wiem, to niektóre strony o pedofilii są już pod obstrzałem policji, ale wciąż to mało, poza tym trzeba by jeszcze uczulać dzieciaki w szkołach i domach, by się nie umawiały z "kszysiami lat 12" z czata.. Przecież większość tak postępuje
Odpowiedz
Przede wszystkim ludzie powinni sami zacząć myśleć. Jak widzę na fb znajomych wrzucających co 5min gole foty dzeici, bo przecież golas jest fajny to mnie telepie. Jeszcze żeby udst dla znajomych ..to publiczne. A zwróć uwagę to lincz.
Odpowiedz
Kazdego takiego gnoja powinno sie chipowac zeby zawsze wiedziec gdzie jest a w wiezieniach niech odsiaduja wyroki z reszta wiezniow a nie w osobnych odizolowanych celach. Niech stanie 10 chlopa i niech zrobia z dupy jesien sredniowiecza to sie nauczy gnoj. Brrrr nienawidze tego rodzaju zwierzat a te matki co rodza guzik biora cwela pod dach a on potem bije torturuje male guzik mamy 500+ teraz ich sie bedzie mnozyc ech Aisza ta bron bedzie chyba potrzebna wczesniej......
Odpowiedz
Póki co brak konkretnych planów, mam 30 wiosenek także napewno troche czasu na poglebienie tematu. Często ten koszmar dzieje sie w rodzinnym domu zly
Na pewno wśród swoich znajomych z analazlabym sprzymierzeńców, i chodź troszkę nie pasuje tutaj ( troje guziczków mam) hi hi to może bardziej mnie to irytuje. Mój znajomy byl molestowany- z roku na rok jest z nim coraz gorzej :(
jak możemy MY z tym walczyć! Przecież dzieci nie upilnujesz...
Odpowiedz
to jak będziesz mieć plan, chociaz w zarysie, to wroc do nas :D
chetnie pomożemy

a z mojego doświadczenia wiem, że dzieci mozna upilnować, trzeba tylko wiedziec jak i rozmawiać z nimi, duuużo rozmawiać i uświadamiać
Nie chcemy dyskuzji ideologicznych, rozmów czy postępujemy słusznie czy nie, oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2
Odpowiedz
(03-08-2016, 08:20)Matka napisał(a):  to jak będziesz mieć plan, chociaz w zarysie, to wroc do nas :D
chetnie pomożemy

a z mojego doświadczenia wiem, że dzieci mozna upilnować, trzeba tylko wiedziec jak i rozmawiać z nimi, duuużo rozmawiać i uświadamiać
Tak dziecia trzeba tłumaczyć! Ale obawiam sie ze uświadamianie nie pomorze jesli zwyrodnialec napadnie na dziecinę z cegłówka w ręce na np. Spacerze czy obozie, kolonii, nie da rad dzieci na smyczy trzymać, mijają lata niebezpieczeństwo wcale nie mija tylko inaczej sie nazywa- gwałt.
Odezwe sie za jakies 30 lat, no chyba ze wczesniej znajdę w glowie jakiś pomyśl, chodzby malutki. A teraz nie zawracam juz glowy. Dobrego dnia :-)
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości