Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

pączko-oponki
Dziewczyny dostałam wczoraj przepis ni to pączki ni to oponki :-)
Przepis szybki i tani;

1 szklanka mąki
1 łyżeczka proszku do pieczenia
1 jajko
serek waniliowy 200g

wszystko dobrze wymieszać i małą łyżeczką wkładać na rozgrzany olej,posypać cukrem pudrem... Powiem Wam że wyszły dobre jakie w smaku są jak postoją to nie wiem bo wszystkie poszły od razu :lol:
Odpowiedz
A formuje się w kuleczki? Na głęboki tluszcz? Maja pływać na powierzchni? Czy wystarczy tyle co Np. do placków ziemniaczanych? Będę miała małego gościa na noc, myślę że moglabym im coś takiego zrobić na kolację.
Odpowiedz
tak ja formowałam w kuleczki:-) na głębokim tłuszczu,pływały na powierzchni:-) moim szkodnikom smakowały a co najlepsze że tanie i szybki;)
Odpowiedz
dzisiaj robie faworki bo mi żóltka zostały ale w wekend spróbije oponek :)
COCO JAMBO I DO PRZODU ubaw
Odpowiedz
A ile sztuk mniej wiecej wychodzi?
Odpowiedz
isafgirl tak szczerze to porcja nie za duża jak na moja rodzinkę ja tylko dwa spróbowałam bo zabrakło :p ciężko mi powiedzieć ile ich było bo moje dzieciaki od razu zjadały;) tak około 20 małych było gdzieś:-)

Ja teraz będę robić z podwójnej porcji tylko unas trochę ludzi w domu jest...
Odpowiedz
No to ide po sereq i zaraz bede wiedziala ile wychodzi :)

No to juz pisze! Zrobilam 10 sztuk, al ukulałam wielkosci jajka. One urosna jszcze w garze, wiec jest nawet sporo tgo (jak na mnie i mojego M) :) Smeczneeeee!!!
Odpowiedz
Też zrobię wieczorkiem ;) Lubię takie przepisy. Szybkie, proste i smaczne :)
Odpowiedz
Samosia ja bym sie jeszcze pokusiła przy takim rozmiarze jak robiłam o nadzienie z jakiejs konfitury. Następnym razem zrobię na pewno własnie takie!
Odpowiedz
No ale co wciskarke jakas trzeba nie?boczym te nadzienie tam wetknac?
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości