Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)


zmiana godziny przyjmowania tabletki
#1
Hej Dziewczyny! :)
Czy po 7-dniowej przerwie od brania tabletek można zmienić godzinę ich przyjmowania? Na razie biorę je o 18:30, ale chciałabym zmienić tą godzinę na poranną :)
Odpowiedz
#2
Masz na myśli antykoncepcyjne? Jeżeli jesteś po przerwie na miesiączkę, to nie ma najmneijszego problemu, byś zmieniła godzinę.
Odpowiedz
#3
Tak, antykoncepcyjne :) dzięki! :)
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości