prezerwatywy
#11
Przez conamore z biedronki jestem właśnie w ciąży. To badziew... Z lidla sa strasznie grube...
Odpowiedz
#12
No i widac jak rozne mam upodobania i odczucia :) warto sie dzielic tymi informacjami. Skoncze te to potestuje inne zostalo mi jeszcze 4 :D
Odpowiedz
#13
Maskota to czarne durexy, to tak jak ja :D
Odpowiedz
#14
Właśnie dziewczyny. A durexy są wytrzymałe? W ogóle czy kiedyś w ogóle pękła wam guma? Dodam iz na pewno zakładam je poprawnie. Mam praktykę.
Odpowiedz
#15
Mi dawno, dawno pękł durex wlasnie. To był jedyny taki incydent. Na wytrzymlosc ma wplyw wiele czynników, np przechowywanie. Kupowanie w salonikch prasowych, lub innych przypadkowych miejscach-nie polecam. W aptekach zawsze są przechowywane w odpowiednich warunkach a znam obecnie przykład gdzie kondomy są przewożone miedzy punktami sprzedaży w pelnym sloncu w samochodach bez klimy... a potem BUM! :)
Odpowiedz
#16
Właśnie mam teraz efekt tego bum. Conamore z biedronki. A przez rok bardzo je sobie chwalilam.
Odpowiedz
#17
no mi durexy 3 razy pekly a te conomore dla mnie poki co najlepsze
Odpowiedz
#18
Camilla a jak ci te z lidla podpasowaly? Dla mnie jakies takie grube są. I kupiłam owocowe i w ogole nie pachnialy. Do pierwszego okresu musze jeszcze z gumami poryzykowac wiec szukam takiech niezniszczalnych. Najlepiej z blachy:P
Odpowiedz
#19
ja ostatnio testuję tescowe - nazywają się Love Sensation - ale są tylko dwa rodzaje - gładkie i prążkowane :) i powiem wam że są całkiem, całkiem, nie śmierdzą lateksem, i są przeze mnie nieodczuwalne - czego się nie spodziewałam po tanich gumkach :P mąż też nie narzeka :P
Odpowiedz
#20
(10-12-2013, 21:43)Renia napisał(a): Camilla a jak ci te z lidla podpasowaly? Dla mnie jakies takie grube są. I kupiłam owocowe i w ogole nie pachnialy. Do pierwszego okresu musze jeszcze z gumami poryzykowac wiec szukam takiech niezniszczalnych. Najlepiej z blachy:P
Do niczego moje pachnialy ale smaku 0 poza tym zgadza sie grube nie polecam nie nie nie
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości