Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

prezerwatywy
Thumbs Up 
Jak juz kiedys wspominalam uzywam prezerwatyw od lat .Durexy w moich odczuciach:D sie pogorszyly jakosciowo pozatym sa drogie.Uzywalam duzo conomore z biedronki sa fajne dzis bede testowac lidlowskie nazwe podam wieczorem bo zostawilam w torebce w aucie:P
Wypowiadajcie sie kochane jakich uzywacie jakie Wam pasuja :)
Odpowiedz
Opowiedzcie mi o Skynach. My nie musimy używać, ale może kupię dla zabawy :P Chyba że mój mnie z łóżka wyrzuci Undecided
"Barbie nie może cenić innych kobiet, ponieważ musi z nimi rywalizować: jestem piękniejsza, zgrabniejsza, nie mam cellulitu, mam narzeczonego, a ty nie masz. Potem kobiety wyobrażają sobie, że wystarczy wyjść za mąż, aby mieć u stóp cały świat. Nikt im nie mówi, że małżeństwo to jest ogromna, ciężka praca."
Maria Janion
Odpowiedz
Ja postaram sie dzis testowac mondos. Sa smakowe truskawka jablko wanilia i kokos zdam relacje :D
Odpowiedz
Supernova miałam okazję niedawno testować Skyna i szczerze dla mnie żadna różnica. Chyba jednak wolę czarne durexy :D
jednak Pan Facet zachwalał je że ło jeju i tylko teraz je chce ;)
Odpowiedz
No to widać jest różnica. Dla Ciebie żadna wiadomo, no ale faceci gumek nie lubią, a skoro jemu nawet przypasowaly, to chyba jest ok. :)
"Barbie nie może cenić innych kobiet, ponieważ musi z nimi rywalizować: jestem piękniejsza, zgrabniejsza, nie mam cellulitu, mam narzeczonego, a ty nie masz. Potem kobiety wyobrażają sobie, że wystarczy wyjść za mąż, aby mieć u stóp cały świat. Nikt im nie mówi, że małżeństwo to jest ogromna, ciężka praca."
Maria Janion
Odpowiedz
Ja też ich nie lubię :/ bo kto lubi jeść cukierka przez papierek...dlatego muszę pomyśleć nad czymś innym.

Ja to w sumie zawsze używałam właśnie durexów, kilka razy unimile ale właśnie one mi 3 razy pękły więc podziękowałam. Na szczęście pigułka po zadziałała za każdym razem.
Odpowiedz
Eeee nie fajne nie polecam mondos fruity z lidla.Po pierwsze nie smakowe a zapachowe ale co z tego.smaku wogole nie maja.Po drugie krol uznal ze ciasne lepsze durexy oooo
Odpowiedz
No juz mamy info. Widze ze robimy rozeznanie rynku :D
Maria Janion
Odpowiedz
No jak zuzyje te to bedziemy kolejne testowac :D napewno dam znac :)
Odpowiedz
Pan Mąż stwierdziła że skiny niczym się nie różnią od innych cienkich
a ja preferuje (a własciewi preferowałam :P ) dureksy z samochodem na pudełku - bieżnikowane :D
innych nie uznaje Cool
COCO JAMBO I DO PRZODU ubaw
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości